سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ,3 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۴
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان:
دشمني استکبار جهاني با انقلاب اسلامي تمام شدني نيست
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان، گفت: استکبار جهانی هیچ گاه دست از دشمنی با کشور ما بر نمی دارد و دائماً در حال ایجاد توطئه های جدید بر علیه ما هستند.
به گزارش عصر هامون، سرهنگ محمد قورزایی در گفتگو با خبرنگار با مهرستان اظهار کرد: دشمني دشمنان قسم خورده و استکبار جهاني با نظام جمهوری اسلامی تمام شدني نيست و به همين دليل نقشه های گوناگوني عليه نظام اسلامی طراحي می کنند.
وی با اشاره به 8 سال جنگ تحمیلی رژیم بعث علیه ایران خاطرنشان کرد: جنگ میان ایران و عراق نتیجه توافق دو ابرقدرت شرق و غرب یعنی شوروی و آمریکا برای تضعیف قوای نظامی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت.
وی افزود: هر چند در دوران 8 سال دفاع مقدس بسیاری از سرمایه‌های انسانی و اقتصادی کشورمان از بین رفت اما مقاومت و ایستادگی ملت ایران  به آمریکا و هم‌پیمان‌هایش ثابت کرد که نمی‌توانند با گزینه‌های نظامی بر ملت ایران پیروز شوند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان تصریح کرد: دشمنان انقلاب پس از ناکامی از اقدامات نافرجام براندازی نظام با حربه جنگ نرم  درصدد سست کردن بنیاد خانواده، تغییر افکار و باورهای عموم نسبت به دستاوردهای انقلاب بر آمدند.
وی ادامه داد: استکبار جهانی علاوه بر جنگ نرم با ترفند نفوذ در سال 88 با ایجاد فتنه قصد وارد آوردن ضربه به پیکره نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشت که این دسیسه دشمنان با درایت مقام معظم رهبری و حضور به موقع مردم در صحنه خنثی شد.
قورزایی خاطرنشان کرد: مسئله هوشیاری در مقابل نفوذ جریانی دشمن همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و ایشان مکررا نسبت به تهدیدات دشمن در سایه نفوذ نصیحت های لازم را به مسئولان و مردم گوشزد نمود ه اند.
انتهای پیام/7261
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۹۷۵


ارسال