جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ,3 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲
مولوی ریگیان پور:
حضوردر پای صندوق های رای وظیفه همگانی است / کاندیدا از بی احترامی و تخریب یکدیگر اجتناب کنند
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان ضمن دعوت مردم به حضور حداکثری در انتخابات، خواستار حفظ احترام متقابل از سوی کاندیدا و هواداران آنها در جامعه وفضای مجازی شد .
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ امام جمعه اهل سنت میرجاوه در خطبه های این هفته ضمن تبریک ایام و اعیاد شعبانیه اظهار کرد: ماه شعبان از ماه های پرفضیلت الهی است اعمال و فرایض دینی در این ماه ثواب چندیدن برابردارد.

مولوی ریگیان پور با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب همه آحاد مردم را به حضور در انتخابات دعوت کردند شرکت در انتخابات مهمترین وظیفه مردم است .

وی با بیان این مطلب که از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون مردم همیشه در صحنه انتخابات حضوری پررنگ داشته اند تصریح کرد : یکی از آرمان های امام راحل وحدت و دخالت مردم در سرنوشت و آینده کشور بود .

وی اذعان کرد : هواداران و حامیان کاندیدای شورا ها و ریاست جمهموری چه درفضای مجازی و چه در مکان های دیگر باید احترام متقابل را مدنظر قرارداده و از هرگونه تخریب و بی احترامی به یکدیگر پرهیز کنند .

امام جمعه اهل سنت میرجاوه خاطر نشان کرد : توجه کاندیدا معطوف به وضعیت معیشت مردم باشد و کاندیدای منتخب باید با برنامه های دقیق سعی بر رفع محرومیت های استان های کم برخوردار را داشته باشند، استان سیستان و بلوچستان یکی از استان هایی است که با انواع

محرومیت دست به گریبان است،مردم منطقه از کاندیدای منتخب تقاضا و انتظار رفع مشکلات معیشتی را دارند .

وی گفت : مردم از کاندیداهای شورای شهر و ریاست جمهوری انتظاری فراتر از شعارگرایی دارند و خواهان ایجاد تحول در منطقه و شهرستان میرجاوه هستند .

وی با اشاره به این موضوع که یکی از مهمترین دغدغه های مردم شهرستان میرجاوه مشکلات اقتصادی مربوط به گذر مرزی و منطقه اقتصادی ویژه است افزود : امیدواریم با انتخاب شایسته ترین افراد مشکلات شهری و اقتصادی مردم منطقه مرتفع شود .

انتهای پیام /4941

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۳۶۲


ارسال