سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
نماینده روحانی در ستاد تهران با حضور در جمع حامیان روحانی در ایرانشهر با تکیه بر انتقادهای بی امان دولت قبل از بیان خدمات دولت تدبیر و امید باز ماند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از پایگاه خبری پهره؛ داوری با حضور در ستاد روحانی در ایرانشهر از ابتدای قرار گرفتن در  پشت تریبون تا پایان با زیر سوآل بردن این و آن سعی در فرافکنی و عدم بازگویی سابقه درخشان دولت یازدهم داشت.
وی که خشم و کج خلقی نامعلومش در این ستاد، مرحوم هاشمی رفسنجانی و احمدی نژاد را به یک اندازه نشانه رفت بود مدعی شد باید به کسی رای دهیم که بتوان به او اعتماد کنیم.
مختاری با تکرار مکرر نام رئیس جمهور سابق که اصلا حضوری در عرصه انتخابات ندارد؛ چپ و راست رویه روسای بالا دستی اش را دنبال کرد و با بهانه تراشی عدم موفقیت دولت تدبیر و امید مجال حضورش در پشت تریبون را به پایان رساند.
 
وی ضمن اشاره به وظیفه ولایت پذیری و تسلیم بودن همگانی در برابر امر شورای نگهبان با نادیده گرفتن خود رأی های دولت یازدهم در ماجرای برجام و سند 2030 و غیره از آماده سازی برخی کاندیداها بدون توجه به امتناع رهبری برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری انتقاد کرد و به نوعی عملکرد دولت فعلی را مبرا از هر خطایی جلوه داد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۱۲
مرجع : پهره


ارسال