پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰
فرماندار کنارک:
همزمان با هفته دولت 43 پروژه در کنارک افتتاح می شود
 
فرماندار کنارک گفت: در هفته دولت ۴۳ پروژه با اعتبار ۱۸ میلیارد تومان افتتاح و ۶ پروژه با ۱۱ میلیارد تومان کلنگ‌زنی می‌شود.
به گزارش عصرهامون، به نقل ازچهاربهاران، بیژن بختیار در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن تبریک هفته دولت و یاد خاطره شهیدان رجایی و باهنر، برای هر چه با شکوه تر برگزار شدن برنامه‌های هفته دولت و انعکاس عملکرد و خدمات دولت به عموم مردم توسط دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: در هفته دولت ۴۳ پروژه با اعتبار ۱۸میلیارد تومان افتتاح و ۶ پروژه با ۱۱ میلیارد تومان کلنگ زنی می‌شود.
وی با بیان اینکه مسئولین باید در مقابل مردم پاسخگو باشند، افزود: در بحث تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب برنامه ریزی توسط دستگاه‌های اجرایی صورت گرفت.
فرماندار کنارک بیان کرد: همه می‌دانند که قبل از پیروزی انقلاب از کمترین امکانات عمرانی و رفاهی محروم بودند اما امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی در کوچکترین و دورترین نقاط روستایی منطقه شاهد امکانات رفاهی و عمرانی هستیم.
در پایان، ادارات برتر شهرستان کنارک در سال ۹۵ پس از ارزیابی تکمیلی در شورای اداری معرفی شدند که در این ارزیابی‌ها، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری به عنوان اداره نمونه کنارک معرفی شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۶۲۲


ارسال