پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ,28 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۸
افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در میرجاوه
 
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان میرجاوه گفت: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و تولیدات خانگی به مناسبت هفته بسیج در سپاه میرجاوه افتتاح شد.
به گزارش سرویس اقتصادی عصرهامون ، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و تولیدات خانگی به مناسبت هفته بسیج و با حضور فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه افتتاح شد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان میرجاوه در مراسم افتتاح این نمایشگاه اظهار کرد: نمایشگاه اقتصادمقاومتی و تولیدات خانگی با همکاری بسیج سازندکی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، میراث فرهنگی، آموزش و پرورش و امور بانوان فرمانداری میرجاوه افتتاح شد و انواع صنایع دستی و تولیدات خانگی به نمایش گذاشته شد.
سرهنگ پاسدار موسی جهانتیغ با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی در میرجاوه، افزود: بسیج سازندگی سپاه میرجاوه از سال 93 تا 96 با پرداخت 892میلیون تومان تسهیلات اقتصادمقاومتی درقالب 83 طرح پرورش دام سنگین، شتر، گوسفند، مرغ خانگی، صنایع دستی و استخر پرورش ماهی، برای 349نفر به صورت مستقیم و برای 442 نفر به طور غیرمستقیم اشتغالزایی ایجاد کرده است.
وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه محصولات مختلفی نظیر مواد خوراکی و غذایی ، صنایع دستی ، تزئینات منزل و گیاهان دارویی توسط بسیجیان شهرستان میرجاوه عرضه و به معرض فروش گذاشته شده است.

انتهای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۸۰۶


ارسال