سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۳۲
زنگ پایان سیاه نمایی های منافقین به صدا درآمد
 
سازمان مجاهدین که از رسیدن به مناصب دولتی نظام ناامید گشته ، راه رسیدن به قدرت را اسلحه و خشونت معرفی می کند
به گزارش عصر هامون، سازمان مجاهدین گروهی مسلح که برای رسیدن به اهداف خود تا کنون خون بیگناهان بسیاری را برزمین ریخته و سالها در خدمت ارتش متجاوز رژیم بعثی صدام قرار داشته است.
با گذر از بیانیه اعلام مواضع ایدئولوژیک در ابتدای شروع به کار این سازمان که به معنای کنار گذاشتن اسلام و بر گزیدن مارکسیسم اسلامی که به نوعی ضربه زدن برپیکر مبارزات اسلامی مردم ایران در شرایط خفقان آور قبل از انقلاب را که به زمان اعلام همین بیانیه برمی گردد را نشان می دهد و درست از همین زمان است که این سازمان تغییر رویه داده و با نام سازمان منافقین به فعالیتهای ننگین خود ادامه می دهند .
نام سازمان منافقین که مطرح می شود ، نام مسعود رجوی بر تارک این سازمان می درخشد، فردی که با روشنفکر نمایی برای دیگر اعضای گروه جذاب و ایده ال به نظر می رسید .اما واقعیت این بود که رجوی از همان آغاز دستگیری با ساواک همکاری مستمر داشته و تمام اطلاعات خود را در اختیار ساواک می گذارد.
رجوی براحتی دین و اسلام را زیر سوال می برد و به ظاهر نمایی پرداخته و یک سری از افکار و باورهای غلط و بی اساس را به خورد همفکرانش می دهد .او با روش منافقانه خود با مارکسیستها ،مارکسیست و با مسلمانان به ظاهر مسلمان بوده است.
نام سازمان مجاهدین خلق پس از متلاشی شدن سازمان، اولین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی دوباره مطرح می شود ،رجوی وهمفکرانش در سراسر کشور به ایجاد و سازماندهی خانه های تیمی نیمه مخفی و مخفی و به جمع آوری اسلحه و مهمات دست می زنند و در این راه به جذب نیرو از بین نوجوانان و جوانان نیز اقدام می کنند .
این روند تا پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز ادامه پیدا می کند و منافقین که دراین زمان به عنوان نیروهای به ظاهر خودی در بین مبارزان مسلمان حضور دارند ازاین حضور و اعتماد برخی از مسئولین و مردم سوءاستفاده کرده و دربسیاری از محاکمه ها و اعدام ها مستقل و بعضا بطور مخفی وبا نام جمهوری اسلامی مرتکب می شوند.
تا این لحظه مخالفت سازمان منافقین با جمهوری اسلامی به صورت پنهانی و مخفیانه صورت می گرفته اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ، منافقین به اتکای سلاحها و مهماتی که در شرایط خاص جمع آوری کرده بودند ،کم کم مخالفت علنی خود را با نظام جمهوری اسلامی به بهانه های مختلف روز به روز شدیدتر می کنند .
سازمان مجاهدین که از رسیدن به مناصب دولتی نظام ناامید گشته ، راه رسیدن به قدرت را اسلحه و خشونت معرفی می کند و از دهه ۶۰ به بعد با اعلامیه جنگ تمام عیار بر علیه جمهوری اسلامی بصورت رسمی شورش مسلحانه خود را آغاز می کند و درست از همین تاریخ به بعد اوج عملیاتهای تروریستی بر علیه نظام و مسئولین از جانب این سازمان به راه می افتد.
یک سال بعد طومار موجودیت سازمان در ایران درهم پیچیده می شود و منافقین به خوبی درمی یابند که ماندن در ایران به نابودی کاملشان ختم خواهد شد و به همین منظور در سال ۶۵ پس از مذاکرات مقدماتی رجوی با طارق عزیز ،تشکیلات سازمان منافقین به بغداد منتقل می شود و از این لحظه به بعد رجوی و گروهش در اختیار دستگاه اطلاعاتی عراق قرار می گیرند .
اولین حرکت رجوی در عراق تشکیل ارتش آزادی بخش ملی است و در اینجا باید این نکته را اضافه نمود که مهمترین و احمقانه ترین اقدام رجوی و ارتش کوچکش عملیات فروغ جاویدان است که با عملیات مرصاد درهم می شکند و این بار هم توطئه ها ی گروهک منافقین بی اثر می ماند .با وجود این شکستها باز هم گروهک منافقین برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی از هیچ راهی ابا نمی کند. باید گفت بعد از حمله امریکا به عراق سازمان منافقین به شدت تحت کنترل نیروهای امریکای قرار می گیرد. وحال که حکم تخیله این گروهک از پادگان اشرف از سوی مقامات عراقی مطرح می شود پایان دردآوری ست که انتظاری جز این نمی رفت.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۱۳۱


ارسال