سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۷
جمعی از فرماندهان سپاه شهرستان های سیستان و بلوچستان:
پاسداری از نظام و دستاوردهای آن وظیفه همگان است/ ایران اسلامی بزرگترین قدرت در خاورمیانه
 
حضور ملت ایران در صحنه های حساس از جمله راهپیمایی 22 بهمن و تجدید پیمان با آرمان های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و کشورهای سلطه طلب است و به آن ها نشان می دهد که ایران باقدرت و صلابت به راه خویش ادامه می دهد.
به گزارش عصرهامون، ابعاد برکات انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف بر هیچ کس پوشیده نیست، امروز همه ملت ایران و جهانیان می دانند مهم ترین رهاورد انقلاب اسلامی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است که توانسته دست استکبار جهانی را از کشورمان کوتاه کند.

همراهی مردم در همه عرصه ها هم نشان داد توطئه ها و نقشه های دشمن برای برهم زدن آرامش، از بین بردن اقتدار و امنیت نظام مقدس جهوری اسلامی و ملت ایران راه به جایی نمی برد.

حضور ملت ایران در صحنه های حساس از جمله راهپیمایی 22 بهمن و تجدید پیمان با آرمان های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و کشورهای سلطه طلب است و به آن ها نشان می دهد که ایران باقدرت و صلابت به راه خویش ادامه می دهد.

در این راستا جمعی از فرماندهان سپاه شهرستان های سیستان و بلوچستان ضمن تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کردند: از آرمان های اصلی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع می کنند.

رشد علمی و آموزشی ایران به برکت انقلاب اسلامی/ ایران اسلامی بزرگترین قدرت در خاورمیانه

سرهنگ پاسدار حسین بدیع روشن جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان در این زمینه به خبرنگار ما گفت: رژیم پهلوی با کشف حجاب به دنبال دین زدایی از جامعه و اشاعه فرهنگ غربی در کشور بود، ملت مسلمان ایران این جدایی از اسلام را برنتابید و با رهبری امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند.

وی افزود: حضرت امام خمینی(ره) استراتژی مهمی را در پنج گام برای انقلاب اسلامی ایران معرفی کرد که ایجاد تمدن نوین اسلامی با ظهور منجی عالم بشریت از جمله این اهداف است، گسترش مولفه های فرهنگی و اعتقادی در جامعه جهت ایجاد آمادگی برای این مهم، سبب تربیت بزرگانی همچون سردار شهید سلیمانی در کشور بود که به عنوان سرباز مخلص ولایت، تحولی بزرگ در جهان ایجاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: تعداد دانشگاه ها پیش از انقلاب محدود بود و مدرسه ای در مناطق کم برخوردار وجود نداشت و دانش آموزان مناطق محروم، از تحصیل باز می ماندند اما اکنون همه افراد به طور یکسان از سیستم آموزشی کشور بهره مند هستند و شرایط تحصیل برای فرزندان این مرز و بوم در دورترین نقاط روستایی نیز وجود دارد و رشد و پرورش نخبگان و دانشمندان و شتاب روز افزون علمی کشور از دستاوردهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی است.

بدیع روشن بیان کرد: امروز در هر زمینه ای که تحریم شدیم به شکوفایی و رشد بیشتری دست یافتیم، در بسیاری موارد مانند موضوعات هسته ای، موشکی و پزشکی و ساخت واکسن کرونا همگام با سایر جهان پیشرفت کرده ایم و این نشانه بالندگی علمی کشور ماست.

وی ادامه داد: ایران قبل از انقلاب به عنوان ژاندارم منطقه عمل می کرد و تمام قد حافظ منافع استکبار و در اختیار آنان بود اما اکنون کشور ما در سایه خودباوری جوانان آن چنان قدرتمند شده که به عنوان قدرت منطقه ای مطرح دارای جایگاه ویژه ای در خاورمیانه است و بسیاری از مشکلات در منطقه به دست جمهوری اسلامی ایران قابل حل است و همین سبب دشمنی روزافزون آمریکا و ایادی آن با ما شده است.

جانشین سپاه زاهدان با اشاره به فراز و نشیب های انقلاب ، تصریح کرد: ایران اسلامی دستاوردهای بسیاری را همراه با آزمون و خطا در طول عمر چهل و دو سال داشته و کوله باری از تجربه را به دست آورده است، رهبر معظم انقلاب زحمات فراوانی را برای تدوین گام دوم انقلاب کشیده اند بنابراین باید قوی تر از گذشته ظاهر شویم و با اتکا به توان داخلی و با تشکیل دولت جوان انقلابی و اسلامی، مدیریت جهادی و کار شبانه روزی به سمت تحقق این اهداف پیش برویم.

وی ادامه داد: دشمن همه حربه های خود از جنگ تحمیلی تا ایجاد درگیری های قومی و مذهبی را برای مقابله با انقلاب اسلامی به کار بسته است و پس از ناامیدی در رویارویی فیزیکی با ملت ایران به دنبال جنگ نرم از طریق امپراطوری رسانه ای خود رفته است و سعی دارد تا از این طریق ناامیدی را در بین مردم ترویج دهد و انقلاب را از رسیدن به اهدافش باز دارد.

وی گفت: سپاه و بسیج همواره خدمت به مردم و جمهوری اسلامی را بزرگترین افتخار خود دانسته و خدمات بسیاری را در طول عمر انقلاب به ملت ارائه کرده و در موضوعات مختلف مانند سیل، زلزله و مقابله با کرونا در کمک رسانی به مردم پیشقدم بوده است و رزمایش کمک های مومنانه کاری بزرگ و جهادی برای ایجاد امید در جامعه و در همین راستا است که همدلی و همراهی را در جامعه افزایش داد.

پاسداری از نظام و دستاوردهای آن وظیفه همگان است

محمد هراتی، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر نیز در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: در بیست و دوم بهمن سال ۵۷ با پیروزی شکوهمند و حماسی ملت مسلمان ایران، فریاد خداخواهی، معنویت، استقلال و آزادی در گوش و جان جهانیان طنین انداز شد.

وی افزود: امام خمینی (ره) ابر مردی که دم مسیحایی‏اش، جان‏بخش جان‏ های حقیقت‏ جو بود و هنوز پس از گذشت سال‏ ها از رحلت ملکوتی ایشان، نامش بر پایه‏ های ستم استکبار لرزه می‏ افکند و یادش، در دل‏ های مستضعفان و آزادگان زمین، امید می‏ آفریند و انگشت اشارت او، به آیندگان امتداد راه را نشان می‏ دهد.

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: پیروزی و سرافرازی همیشگی ملت غیور ایران را در همه عرصه‌های سیاسی، علمی، اجتماعی و فرهنگی را از خداوند متعال مسئلت دارم، آزادی یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی است ما باید پاسدار آن باشیم.

هراتی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی با نثار خون هزاران شهید نتیجه داد و از ثمره این پیروزی بزرگ است که امروز ما در امنیت و آسایش به سر می بریم و همه این برکات را مدیون خون شهدا و رهبری های امام راحل و مقام معظم رهبری هستیم و بر همه وظیفه بوده که از این نظام و انقلاب پاسداری کنند و نسبت به آینده آن احساس مسئولیت کنند.

22 بهمن یادآور بزرگ ترین رخداد تاریخ ایران

احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستان سراوان نیز در این زمینه به خبرنگار ما گفت: ۲۲ بهمن یادآور بزرگ ترین رخداد تاریخی ایران در عصر معاصر است، این روز را می توان پایانی بر تمام ظلم ها و ستم ها علیه ملت ایران دانست که به رهبری امام خمینی (ره) شکل گرفت.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران با هدف مقابله با استکبار، استبداد، دفاع از مظلومان روی کار آمد هر سال مردم با حضور در تجمعات و شعارهای توفنده و کوبنده مشت بر دهان یاوه گویان جهان می زدند اما امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا این برنامه به نحو دیگر و در بستر فضای مجازی اجرا شد.

این مقام مسئول بیان کرد: پیروزی ملت ایران و سقوط رژیم شاهنشاهی، پیروزی حق علیه باطل بود، امروز ملت ایران با احیای پرچم الهی و ارزش های اسلام در دنیا به عنوان یک الگو قرار دارند و توانسته پیشرفت ها و دستاوردهای مهمی با اتکا بر توان و دانش داخلی در حوزه های مختلف علمی به دست آورد.

مالدار ادامه داد: ۲۲ بهمن نماد خروش ملت غیور ایران مقابل مستکبران و‌ غارتگران عالم بود، که موجب برچیده شدن طاغوتگران آن زمان شد و حال حاضر که در آرامش و امنیت قرار داریم این آرامش مرهون جانفشانی دلاورمردانی است که با فدا کردن جان خود آسایش را به ارمغان آوردند.

وی خاطر نشان کرد: اراده و عزم پولادین ملت ایران با دست خالی و هدایت های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران موجب شد تا انوار درخشان انقلاب اسلامی ایران در جهان بتابد و امروز در قله های افتخار بایستیم.

انقلاب اسلامی به کشورهای آزادی خواه صادر شده است

موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل نیز در این خصوص به خبرنگار ما گفت: امروز ما توانسته ایم انقلاب اسلامی را به بسیاری از کشورهای جهان صادر کنیم.

وی ادامه داد: امنیت بی همتای ایران بزرگترین ثمره انقلاب اسلامی با رشادت رزمندگان اسلام در طول ۴۲ سال گذشته شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی یکی از معجزات خداوند بود گفت: ایران تنها کشوریست که جمهوریت به تمام معنا در آن وجود دارد.

سنچولی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران با رهنمود های حکیمانه معمار کبیر انقلاب شکل گرفت و پس از آن آیت الله خامنه ای این نظام را استوار و ثابت قدم نگه داشت و سالگرد انقلاب بیانگر ۴۲ سال مقاومت، عزت و سربلندی است.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۵۰۳۱


ارسال