يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,9 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲
رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
شرایط فعالیت اصناف در شهرهای قرمز و نارنجی سیستان و بلوچستان
 
داود شهرکی گفت: در شرایط قرمز گروه های مشاغل ۲، سه و چهارو در شرایط نارنجی، مشاغل گروه سه و چهار همچنان مجاز به فعالیت و بازگشایی نخواهند بود و در صورت مشاهده فعالیت، با آن‌ها به صورت جدی برخورد خواهد شد.
داود شهرکی، رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: بر اساس تصمیم ستاد کرونا مبنی بر تعطیلی برخی مشاغل در شهرهایی با وضعیت قرمز و نارنجی مشاغل گروه ۲، سه و چهار در شهرستان های با وضعیت قرمز و مشاغل گروه سه و چهار در شهرهای با وضعیت نارنجی محدودیت فعالیت دارند.

این مقام مسئول ادامه داد: فعالیت صنوف و مشاغل گروه یک و ۲ در شهر‌های نارنجی و فعالیت گروه یک در شهرهای قرمز مجاز خواهد بود.
 
وی گفت: البته در شرایط نارنجی، گروه‌های مشاغل سه و چهار همچنان مجاز به فعالیت و بازگشایی نخواهند بود و در صورت مشاهده فعالیت، با آن‌ها به صورت جدی برخورد خواهد شد. این دسته مشاغل، شامل تالارها، باشگاه‌های ورزشی، آموزشگاه‌ها، شهربازی‌ها و... هستند که همچنان اجازه فعالیت ندارند.

شهرکی اضافه کرد: بازرسی و نظارت بر فعالیت واحد‌های صنفی در تمامی شهرهای استان در زمینه ی رعایت دستورالعملهای بهداشتی اعلامی ستاد کرونا از واحد‌های صنفی با جدیت انجام میپذیرد و قطعا با متخلفین برخورد خواهد شد.

وی با بیان این که رنگ‌بندی شهرها از طریق ستاد کرونا اعلام می شود، افزود: مشاغل گروه یک در همه شرایط رنگ بندی ستاد کرونا با رعایت کامل دستورالعملهای بهداشتی مجاز به فعالیت هستند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۵۷۲


ارسال