سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰
جمعی از فرمانداران سیستان و بلوچستان عنوان کردند؛
فضای مجازی، آوردگاه نبرد مستضعفان جهان با رژیم صهیونیستی/مرگ بر اسرائیل؛ فریادی که لرزه بر اندام استکبار می اندازد
 
این بار فضای مجازی صحنه مبارزه علیه رژیم صهیونیستی، آمریکا و کشورهای عربی حامی آن است و از شبکه های اجتماعی به دنیا نشان می دهیم میراث عظیم امام راحل را همواره گرامی می داریم و تا آزادی قدس که هدف همه آزادی خواهان و مسلمانان جهان است علیه اسرائیل و حامیانش قیام می کنیم.
به گزارش عصرهامون؛ نامگذاری روز جهانی قدس میراث گرانبهای بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران بود که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به جهانیان نشان داد این انقلاب ندای آزادی و آزادگی سر می دهد و حامی مظلومان جهان است.

از همان سال های ابتدایی بسیاری از کشورهای اسلامی به تبعیت از جمهوری اسلامی ایران فریاد آزادی قدس را در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان سر دادند و با اتحاد و انسجام خود لرزه بر اندام رژیم خونخوار و غاصب صهیونیست انداختند.

راهپیمایی روز جهانی قدس هر سال باشکوه تر از سال های قبل با حضور گسترده مومنان روزه دار در گوشه گوشه جهان برگزار می شد.

امسال با وجود شیوع ویروس منحوس کرونا، اگرچه امکان حضور در راهپیمایی خیابانی وجود ندارد، اما مردم همیشه در صحنه از صفحات مجازی فریاد مرگ بر اسرائیل خود را به گوش جهانیان می رسانند تا لرزه بر اندام رژیم صهیونیستی و حامیان آن ها در منطقه و جهان بیندازد.

این بار فضای مجازی صحنه مبارزه علیه رژیم صهیونیستی، آمریکا و کشورهای عربی حامی آن است و از شبکه های اجتماعی به دنیا نشان می دهیم میراث عظیم امام راحل را همواره گرامی می داریم و تا آزادی قدس که هدف همه آزادی خواهان و مسلمانان جهان است علیه اسرائیل و حامیانش قیام می کنیم.

در همین رابطه فرمانداران برخی از شهرستان های سیستان و بلوچستان روز قدس را آوردگاه نبرد مستضعفان جهان با جبهه‌ استکبار دانستند و از جوانان خواستند تا نابودی اسرائیل عرصه را در فضای مجازی برای دشمنان تنگ کنند.

روز قدس آوردگاه نبرد مستضعفان جهان با جبهه‌ استکبار است

علی شعبانی، سرپرست معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در این زمینه با اشاره به سخن امام راحل که به خبرنگار ما بیان کرد: روز قدس روز اسلام است، فرا رسیدن این روز را به مسلمانان و هموطنان مومن تبریک عرض می کنم.

وی افزود: روز جهانی قدس، نماد خیزش همیشگی اسلام و مسلمانان در مبارزه با ستم، بی عدالتی و نابرابری، بی قانونی، زیاده خواهی و هر گونه تبعیض علیه انسان هاست.

سرپرست معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر تصریح کرد: قدس، روز جهانی مستضعفان بوده و تا ظلم باشد، مبارزه است و تا مبارزه باشد، ما نیز هستیم، روز قدس، راهبرد همیشگی توحید در جهاد با کفر و شرک است.

وی عنوان کرد: با تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و اعلام همبستگی با مسلمانان جهان در حمایت از مردم غیور فلسطین، در با حضور در فضای مجازی روز قدس را گرامی می داریم و فریاد ستم کوب مان را بر سر اشغالگران غاصب جنایتکار و آمریکای جهانخوار فرود می آوریم.

شعبانی خاطرنشان کرد: ما اعلام می کنیم پرچم مقاومت برافراشته است و مبارزه بی امان و توفنده تا نابودی اسراییل و جبهه کفر ادامه خواهد داشت.

شعبانی عنوان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی در دل جوانان انقلابی ایران و جهان زنده است و امواج خون این بزرگوار و همرزمانش، ایادی کفر و الحاد را در کام مرگ خواهد برد.
 
تا نابودی اسرائیل شعار مرگ بر استکبار سر می دهیم
 
عباسعلی ارجمندی فرماندار زابل نیز در این زمینه به خبرنگار ما گفت: مسلمانان جهان باید با وحدت کلمه و چنگ زدن به حبل الهی قوانین اسلام را در بلاد خویش گسترش دهند و از زیر ظلم و ستم استکبار بیرون آیند.

وی افزود: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری راهپیمایی حضوری، باید در فضای مجازی عرصه را برای استکبار جهانی تنگ کینم.

ارجمندی بیان کرد: باید در فضای حقیقی و مجازی فریاد مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جوانان برسانیم و اجازه عرض اندام به صهیونیست جهانی را ندهیم.

وی ادامه داد: از همین رو نفرت و انزجار خود را از صهیونیست جهانی و آمریکا جهان خوار در فضای مجازی اعلام می کنیم و تا نابودی این غده های سرطانی شعار مرگ بر استکبار سر می دهیم.
 
کرونا هم مانع اعلام انزجار از رژیم کودک کش اسرائیل نمی شود

سعید تجلیلی فرماندار سراوان نیز با اشاره به اینکه روز جهانی قدس از روزهای بسیار مهم و تاثیرگذار است که توسط حضرت امام خمینی (ره) نامگذاری شده است به خبرنگار ما بیان کرد: علت این نام گذاری این است که مظلومیت مردم فلسطین باید در دنیا فریاد زده شود.

وی ادامه داد: ملت روزه دار و مومن ایران اسلامی هر سال در جمعه آخر ماه مبارک رمضان با حضور در میادین و معابر خشم و انزجار خود را از رژیم سفاک، کودک کش و اشغالگر اسرائیل اعلام می کردند تا به جهانیان بگویند مسلمانان ذره ای از مواضع خود مقابل جنایت کاران و زورگویان کوتاه نخواهند آمد.

این مقام مسئول ادامه داد: با وجود شیوع ویروس کرونا راهپیمایی روز قدس سال گذشته به صورت رژه موتوری و خودرویی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد تا به جهانیان اعلام کنیم، قدس فراموش نشدنی است و هیچ عاملی نمی تواند منجر شود مسلمانان نفرت خودت را از این رژیم غاصب اعلام نکنند.

تجلیلی خاطر نشان کرد: امسال با توجه به جهش جدید کرونا، رژه خودرویی و‌ موتوری برگزار نمی شود، اما با بهره گیری از فضای مجازی این راهپیمایی و اعلام حمایت و همبستگی و سر دادن ندای مظلومیت مردم فلسطین از این طریق به مرحله اجرا درمی آید.

وی گفت: نقش مقاومت در منطقه به حفظ تمامیت ارضی قدس و اولین قبله گاه مسلمانان بوده که همچنان این آرمان باید زنده و پایدار بماند.

فرماندار سراوان خاطر نشان کرد: در سال های اخیر شاهد عادی سازی روابط برخی از کشورهای عربی با رژیم غاصب اسرائیل بوده ایم اما این موضوع هیچ خللی در حوزه و حمایت مردم ایران از قدس نخواهد داشت، قطعا این روابط و سکوت کشورهای عربی خیانت به اسلام و مسلمانان است، عربستان و آل سعود باید بدانند که این حرکت قطعا محکوم است.

 انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۲۸۷


ارسال