سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰
قلدران جهان با ذلت سرنگون می شوند؛
شهید سلیمانی؛ قدرتمندترین مرد میدان مبارزه با داعش/ فتح قدس، انتقام خون سردار دلها خواهد بود
 
فتح قدس انتقام خون سردار دلها به عنوان قدرتمندترین مرد میدان مبارزه با داعش خواهد بود و به زودی شاهد سرنگونی ذلیلانه قلدران جهان خواهیم بود.
به گزارش عصرهامون؛ باز هم به روز میعاد و مقدسی رسیدیم تا مسلمانان جهان یک بار دیگر در صفوف به هم پیوسته کنار هم قرار بگیرند و ندای آزادی فلسطین را سر بدهند.
 
آری این روز، تجلی گاه اراده استوار و تزلزل ناپذیر امت های مسلمان جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مخالفت با صهیونیسم جنایتکار است، روزی که با همدلی مسلمانان جهان استکبار در هم می شکند.
 
مسلمانان با کنار گذاشتن تفاوت های نژاد و ملیت و فرهنگ، وحدت آمیز و غیورمندانه، در برابر اسرائیل غاصب ایستاده و ثابت کرده اند که دادخواهی مظلومیت فلسطین و کودکان و مردمانش، حامیانی به وسعت پهنه جهان دارد.

همگان می دانند که شهید سلیمانی؛ قدرتمندترین مرد میدان مبارزه با داعش هستند و فتح قدس انتقام خون سردار دلها  خواهد بود و به زودی شاهد سرنگونی ذلیلانه قلدران جهان خواهیم بود.
 
فریادرسی ایران اسلامی از همه مسلمانان تحت ظلم
 
جواد سرگلزائی، کارشناس امور سیاسی با اشاره به اهمیت حمایت از مردم فلسطین در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران هر گونه تسلط بیگانگان بر مسلمانان را رد می کند و آن را یک اصل در روابط خارجی خود می‌داند، در هر نقطه ای از دنیا که مسلمانان تحت ظلم و ستم این‌چنینی قرار گرفته باشند، به فریاد رسی آنان می شتابد.
 
وی ادامه داد: مردم مظلوم فلسطین سال هاست که در این رنج و سلطه قرار دارند، تا زمانی که این سلطه و ظلم باقی باشد، نظام جمهوری اسلامی حامی و پشتیبان آنها باقی خواهد ماند.
 
این کارشناس عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار با رمضان عبدالله، دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین در آذر 95 این جمله را تکرار فرمودند که رژیم صهیونیستی همچنان که قبلاً گفتیم به شرط مبارزه همگانی و متحد فلسطینی‌ها و مسلمانان با صهیونیست ها در ۲۵ سال آینده وجود خارجی نخواهد داشت.
 
وی با بیان این که به طور قطع این مسئله محقق می شود، اما آنچه مسلمانان را از این هدف دور نگه خواهد داشت، عدم اتحاد آنان است، گفت: رهبر معظم انقلاب اتحاد مسلمانان را یکی از شروط اصلی محو شدن اسرائیل مطرح کردند، طرح‌های زیرکانه غرب و استکبار برای از بین بردن این اتحاد در سال‌های اخیر به وضوح قابل مشاهده است.
 
نقش شهید سلیمانی در همدلی و ایجاد جبهه های مقاومت علیه استکبار
 
سرگلزایی افزود: از جمله این تحرکات طرح صلح ابراهیم به ابتکار آمریکا و برای نزدیک‌تر کردن اسرائیل به کشورهای حوزه جنوبی خلیج همیشه فارس است تا از طریق آن بتواند اتحاد مسلمانان را به عنوان عامل محو شدن دولت جعلی اسرائیل، از بین ببرد، اما هوشیاری مسلمانان می توانند نقشه های استکبار را بر آب کند.
 
وی با اشاره به نقش شهید سلیمانی در همدلی و ایجاد جبهه های مقاومت علیه استکبار، اذعان کرد: از ویژگی های این سردار بزرگ اهمیت نداشتن ملیت، نژاد و جغرافیا در جهان اسلام نزد ایشان بود، شاگرد مکتب امام خمینی (ره) به خوبی فرموده ایشان را که اسلام مرز ندارد، معنا کرد.
 
این کارشناس سیاسی ادامه داد: این ویژگی ها باعث شد که همدلی و همراهی ویژه‌ای از طرف مسلمانان نصیب آن شهید بزرگوار شود، علاوه بر آن شخصیت کاریزماتیک ایشان و نفوذ کلام سردار سلیمانی که تجارب سال‌های دفاع مقدس به آن افزوده بود، در جنگ حق علیه باطل، باعث جذب همه حق جویان به شخصیت این عزیز شده بود و در آنها علاقه ویژه‌ای برای در رکاب بودن با این شهید بزرگوار در جبهه های مقاومت مسلمانان ایجاد کرده بود.
 
وی اظهار کرد: بر اساس آیه ۶۹ سوره عنکبوت داشتن اخلاص، یاری خداوند را برای مومنین به همراه دارد. از نشانه های انسان مومن و با اخلاص این است که اگر کاری را انجام می‌دهد، برای نان و نام و نشان نیست، طبق وعده خداوند، خلوص نیت در انجام کارها یاری پروردگار را به همراه خواهد داشت، سردار سلیمانی از مخلصین جامعه ما بود، چرا که عموم مردم به ندرت از فعالیت های ایشان در جبهه های مقاومت در دهه هفتاد و هشتاد خبر داشتند.
 
سرگلزائی افزود: اگر این شهید بزرگوار دنبال نام و نشان از خود بود، قبل از اینکه دشمنان از هراس نام ایشان را در بوق و کرنا کنند، مردم ایران با فعالیت‌‌های او آشنا تر بودند، پس خلوص نیت در کارها و انجام آنها فقط برای خداوند یاری رسانی و مدد او را برای مومن در پی دارد که همیشه در صحنه های مبارزه حتی با دست پایین و تجهیزات کم برای ایشان نمود پیدا کرده است.
 
توانایی های ایران در بعد دفاعی
 
این کارشناس سیاسی با اشاره به قدرت نظامی ایران که ویژه تفکر شهید سلیمانی در منطقه بود، بیان کرد: توانایی های ایران در بعد دفاعی در سالهای اخیر علاوه بر ابعاد مختلف استعدادهای نظامی، در بعد تجهیزات و به خصوص ابزار نوین نظامی دفاعی چون پهپادها، موشک‌های دوربرد، هک و کنترل تجهیزات الکترونیکی رزمی و نظامی و قایق های تندرو به خوبی نشان از پی ریزی و برنامه‌ریزی اصولی قدرت دفاعی ایران دارد که این مهم باعث اذعان کارشناسان و فرماندهان نظامی خارجی به این توانایی های دفاعی ایران شده و علی رغم دشمنی با ایران آنها را وادار به اعتراف درباره قدرت نظامی ایران کرده است.
 
وی گفت: این توانایی های مادی در کنار ورود معنویات به این حوزه به مراتب می تواند اثربخشی بیشتری داشته باشد، مکتب فکری حاج قاسم به عنوان الگویی از انسان مومن و معتقد به معنویات، هراس وحشتناکی را در دل هر بدخواهی به خاک و نظام جمهوری اسلامی می‌اندازد.
 
سرگلزائی خاطرنشان کرد: حاج قاسمی که در دو دهه فعالیت در سپاه قدس باعث تحولات زیادی در منطقه از جمله خروج ارتش رژیم صهیونیستی از لبنان، پیروزی لبنان در جنگ ۳۳ روزه، دستیابی حزب‌الله لبنان به توان موشکی و دستیابی گروه‌های مقاومت فلسطینی به توان موشکی و ... به نفع مقاومت و به ضرر استکبار شده است.
 
آزادی قدس شریف؛ آرزوی تمام مسلمانان جهان
 
یعقوب کریمی، یکی دیگر از کارشناس سیاسی در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: قدس شریف از اهمیت ویژه ای در تاریخ اسلام برخوردار است و زمانی قبله اول مسلمانان به شمار می رفت.
 
وی افزود: امام خمینی(ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، آرمان فلسطین را زنده و جایگاه رفیع بیت المقدس را به مسلمانان یادآوری کرد.
 
وی خاطرنشان کرد: آزادی قدس شریف، آرزوی تمام مسلمانان جهان است، اگر امام راحل (ره) این نامگذاری را انجام نمی داد و بر ضرورت تلاش جهان اسلام برای رهایی قبله اول مسلمانان تاکید نمی کرد آرمان های فلسطین و قدس به فراموشی سپرده می شد.
 
کریمی تاکید کرد: زنده نگاه داشتن آرمان های قدس شریف سبب شده تا هر ساله بسیاری از مسلمانان جهان با برپایی راهپیمایی و اعلام برائت از رژیم صهیونیستی، در جهت احقاق حق ملت فلسطین و آزادی قبله اول مسلمین قیام کنند.
 
وی اذعان کرد: شعار مرگ بر اسرائیل ریشه در استکبار ستیزی اساس دین اسلام و تبری جستن از مستکبران دارد، همان گونه که مشرکان صدر اسلام به دنبال ضربه زدن و به بردگی درآوردن مسلمانان بودند، امروز رژیم صهیونیستی همان راه و روش را علیه مسلمانان در پیش گرفته است.
 
این کارشناس سیاسی افزود: شهید سلیمانی نفس صهیونیست ها را در منطقه به شماره انداخت و حضورش در سوریه و عراق سبب وحشت آمریکا و اسرائیل شده بود، چرا که یقین داشتند با وجود این سردار بزرگ اسلام در امنیت نخواهند بود و با رذالت تمام او را به شهادتت رساندند اما نامش در تاریخ اسلام جاودان خواهد ماند.
 
خون سردار شهید سلیمانی منجر به آزادی قدس می شود
 
محمد جواد سجادی، یکی دیگر از کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و در راستای کنترل و پیشگیری از زنجیره انتقال این بیماری امسال متفاوت ترین روز قدس را داریم، روزی که راهپیمایی در کشور انجام نمی شود و ولی امر مسلمین، مقام معظم رهبری به صورت زنده و از طریق رسانه ملی برای جهانیان سخنرانی می کنند.
 
وی افزود: اگر چه امسال هم در روز قدس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بین ملت ايران حضور ندارد ولی راه، منش این بزرگوار همچنان ادامه خواهد داشت.
 
این کارشناس مسائل سیاسی تصريح کرد: روز قدس برای آمریکا و اسرائیل به گونه ای رقم خورده که به شکنجه ترین حالت طی ۴۰ سال گذشته رسیدند، ولی جبهه مقاومت همچون همیشه بالنده بوده است.
 
وی با بیان اين که با ریختن خون سردار دلها زمان آزادی قدس شریف نزدیک تر شده است، عنوان کرد: سردار شهید سلیمانی در مهر ماه سال ۹۸، چهار ماه قبل از شهادتش در پاسخ به نامه ابوخالد که یکی از فرمانده گردان های غلام فلسطین نوشته بود، دفاع از فلسطین عزت و شرف می آورد و اکنون اسرائیل، آمریکا به شکننده ترین دوران خود رسیدند.
 
سجادی گفت: اکنون هیمنه آمریکائیان و اسرائیلی ها در منطقه از هم پاشیده و انتقام خون سردار سلیمانی، با آزادی قدس شریف به ثمر خواهد نشست.
 
وی خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) اشغال سرزمین فلسطین و برپایی رژیم جعلی اسرائیل را نه تنها اشغال یک کشور در منطقه می داند، بلکه آن را اشغال امنیتی، فرهنگی و اقتصادی از سوی صهیونیسم جهانی می داند و هدف از تأسیس آن از بین بردن اسلام بوده و اگر کشورها وجود این غده سرطانی را بپذیرند، در نتیجه باعث از بین رفتن امنیت و عقب ماندگی در منطقه خواهد شد.
 
انتقام خون شهید سلیمانی را با نابودی اسرائیل خواهیم گرفت
 
احمد ملاشاهی، کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: شعار مرگ بر اسرائیل و آمریکا تا نابودی استکبار جهانی و آزادی قدس ادامه خواهد داشت.
 
وی افزود: استکبار جهانی در سال های اخیر باعث کشتار بی رحمانه میلیون ها زن و کودک شده است که همواره مورد حمایت غرب نیز قرار می گیرد، امروز برخی از کشورهای عربی که گول روابط با این کشور را خورده اند، هم اکنون به ذات پلید آنها پی برده اند.
 
ملاشاهی بیان کرد: ملت ایران یکی از بزرگترین حامیان مردم مظلوم فلسطین بوده اند و خواهند بود، آزادی قدس در اسلام نوید داده شده است و به زودی با نابودی استکبار جهانی می توانیم این پیروزی را جشن بگیریم.
 
این کارشناس سیاسی گفت: شهید سلیمانی کابوسی برای استکبار جهانی در منطقه شده و سربلندی سردار دلها در عملیات های مختلف باعث شده بود تا استکبار جهانی عقب نشینی تاریخی کند.
 
وی خاطرنشان کرد: امروز کارشناسان آمریکایی به وضوح اعلام می کنند که شهید سلیمانی یکی از بزرگترین مردان میدان بود و نقش موثری در حذف داعش داشتند. انتقام خون حاج قاسم سلیمانی را با نابودی اسرائیل و آمریکا خواهیم گرفت.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۲۹۴


ارسال