دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ,14 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۱
نبود یا کمبود اعتبار؛
ساز آبنمای شهر"مهرستان" کوک نیست/ اموال عمومی رها شده صدای انتقاد مردم را درآورد
 
شماری از شهروندان مهرستانی با گلایه از توقف عملیات پروژه آبنمای موجود در ورودی محله کهن شهر توسط شهرداری، خواستار تکمیل این طرح نیمه تمام شدند.
به گزارش عصرهامون، احداث یک آبنما در ورودی محله کهن شهر بلوار شهید رجایی مهرستان برای گذر آب های سطح شهر، دردسرهایی برای اهالی به وجود آورده که بنا به گفته افراد جمع آوری آب ها منجر به ایجاد پساب ونازیبایی برخی از محلات در این محدوده شده است.

آبنمایی که 2 سال از احداث نیمه کاره آن گذشته و رهاسازی اموال عمومی صدای انتقاد مردم را درآورده، اگر چه بارها اهالی گلایه خود را به گوش مسئولان امر رسانده اند که برخی از کوچه ها گود بوده و این امر معضل را برای جمع شدن آب دوچندان کرده، اما با گذشت ایام اقدامی در خصوص رفع مشکلات این آبنما صورت نگرفته است.

به گفته اهالی گاها قول هایی از طرف مسئولان داده شده اما با حلوا حلوا کردن دهان مردم شیرین نمی‌شود و باید اقدام عملی صورت گیرد، با توجه به وضعیت فعلی نه تنها در تردد با مشکل مواجه شده ایم که معابر و محل مسکونی ما نازیبا شده، و از سوی دیگر تجمع این آبها خود منجر به بروز بیماری و پناهگاهی برای حیوانات و حشرات موزی، شده است.
 
کمبود اعتبارات مانع تکمیل پروژه شد

در تماسی که خبرنگار ما با اسلام افشاری، شهردار مهرستان پیرامون پیگیری مطالبه مردمی داشت، وی گفت: آب های سطح شهر از طریق این آبنما از محل رد شده، اینکه گفت شده آب در کوچه پس کوچه ها جمع و ایجاد مزاحمت برای مردم کرده، کذب محض است.

وی بیان کرد: در این ایام بارندگی رخ نداده که منجر به جمع آوری آب شود.

شهردار مهرستان افزود: مصالح موجود برای تکمیل این پروژه پای کار است، یکسری مشکلات پیش آمد که مانع تکمیل این آبنما شده که باید بتن شود؛ تلاش ما برای تکمیل ساخت این پروژه ادامه دارد و در پی جذب اعتبار هستیم چرا که تا اعتباری نباشد نمی توان کاری کرد.

افشاری اذعان کرد: هم اکنون هم و غم و اولویت ما در این منطقه برای پرداخت حقوق و مزایای پرسنل شهرداری است که شبانه روز کار کرده و در حال ارائه خدمات به شهروندان هستند.

عدم بارندگی در شهرستان مهرستان به گفته شهردار این منطقه در حالی است که در اردیبهشت ماه جاری شاهد بارش باران در  این ‏منطقه و ارسال کلیپ هایی از سوی شهروندان در فضای مجازی بودیم.
 
‏انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۷۹۰


ارسال