شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۰
ذخایر انقلاب در راه انتخابات؛
حضور حداکثری مردم مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام است/ امیدواری، همدلی و وحدت لازمه انتخابات پرشورِ ۱۴۰۰
 
عبدالنبی کرد، یکی از سران طوایف و عشایر سیستان وبلوچستان با بیان اینکه امروز نگاه استکبار به نظام جمهوری اسلامی یک نگاه ظالمانه است، گفت: در اهمیت اصل انتخابات همین بس که مشروعیت نظام و انقلاب ما به ولایت فقیه و رای مردمی است که پشتیبان ایشان هستند.
به گزارش عصرهامون، روزها از پی هم برای آغاز سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری می گذرند و بار دیگر در 28خرداد، همان ماه انتخاب‌های سرنوشت ساز مردم می آیند تا با حضور حداکثری خود به اهداف و آرمان های نظام  و انقلاب اسلامی "آری" گویند و نقشه شوم دشمنان را برسرشان آوار کنند.

در این بین عشایر، سران و طوایف سیستان وبلوچستان هم ضمن دعوت از مردم برای حضور حداکثری در این عرصه سیاسی و سرنوشت ساز، معتقدند که در راستایی تحقق گام دوم انقلاب برای اعتلای ایران و ایرانی که همواره وفاداری خود به نظام را ثابت کرده و برای شکوه و اقتدار این سرزمین کوشیده و حتی جانش را هم نثار کرده اند بار دیگر با وحدت، همدلی و حضور پرشور حماسه می آفرینیم.

مبارزات عشایر غیور با دشمنان و استبداد فراموش شدنی نیست

عبدالنبی کرد، یکی از سران و بزرگان طوایف سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد‎:‏ ‏مبارزات عشایر غیور با دشمنان و استبداد فراموش شدنی نیست، عشایر سیستان وبلوچستان حول محور وحدت با ‏حضور حداکثری در انتخابات مشارکت می کنند.

وی با بیان این مطلب که به فرموده امام راحل عشایر ذخایر انقلاب ‏هستند، ادامه داد: امروز دشمنان این مرز و بوم، با تبلیغات گسترده در پی کاهش حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای ‏هستند، اما کور خوانده اند چرا که این انقلاب با رهبری امام خمینی(ره) و با همراهی و پشتیبانی مقام معظم رهبری به پیروزی رسیده و مسیر خود را در بیش از چهار دهه اخیر طی کرده و به حرکت خود با قوت ادامه خواهد داد.

بزرگ طایفه کرد افزود: این مردم در هر عرصه ای ‏برای دفاع از کیان مرز و بوم خود اعلام آمادگی کرده و گوش به فرمان ولی فقیه خود بوده و با وحدت و ‏همدلی از این مرز و بوم دفاع خواهند کرد.‏

وی تاکید کرد: شرایط فعلی بسیار حساس بوده و بر علیه ایران اسلامی تبلیغات و اقدام زیادی صورت می گیرد و این درحالی است که مردم، عاشق کشور و ادامه دهنده راه شهدا هستند.

کرد با تاکید براین که حضور مردم در همه صحنه ها به خصوص حوزه سیاسی بسیار اهمیت دارد، تصریح کرد: همچون گذشته مردم باید حضوری پرشور در عرصه انتخابات پیش رو داشته و برای آینده کشورمان خودمان تصمیم گیرنده باشیم و نگذاریم دشمنان از بیرون از کشور برایمان تصمیم بگیرند.

وی با اشاره بر این نکته که یکی از افتخارات انقلاب اسلامی مشارکت خوب مردم در انتخابات است، خاطر نشان کرد: با بصیرت، آگاهی، هوشیاری و تحقیق دقیق به افرادی باید در عرصه انتخابات رای دهیم که درد مردم را شناخته و دلسوز باشند، چرا که یک رای هم برای ما سرنوشت ساز است، اگر نمی توانیم فرد اصلح را انتخاب کنیم از بیانات رهبر معظم انقلاب و ‏دیدگاه بزرگان و نخبگان استفاده کنیم.

بزرگ طایفه کرد، در پایان گفت: حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات توطئه دشمن را خنثی و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی خواهد زد ‏که چشم طمع آنان به این مرز و بوم می باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۰۴۶


ارسال