شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
شماری از رای اولی ها ضمن دعوت از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات 1400، گفتند: بصیرت افزایی در انتخابات پیش رو مهمترین پاسخ به توطئه‌های دشمنان است.
به گزارش عصرهامون، انتخابات صحنه ای است که فرصت سنجش اراده و انتخاب را به فرد می دهد، انتخابی که به دلیل دخیل بودن در ‏سرنوشت جامعه، ارتقاء عزت و اعتماد به نفس فرد را فراهم می کند. البته این احساس خوشایند همیشه در افرادی که ‏برای اولین بار در انتخابات شرکت می کنند و " رای اولی " هستند، چند برابر است‎
.‎
نوجوانانی که به واسطه حضورشان در انتخابات و مشارکت در سرنوشت سیاسی کشور وارد مرحله جدیدی از ‏زندگی شان می شوند و با شرکت در این انتخابات دیگر به خودباوری می رسند که بزرگ شده اند، چون به نظر و ‏رای آن ها نیز اهمیت داده می شود‎.
 
بی شک حضور این تعداد از رای اولی ها در انتخابات این دوره می تواند در افزایش نشاط و شور فضای انتخابت ‏موثر باشند. جوانان و نوجوانانی که به گفته امام خمینی (ره) چشم امید و آینده سازان  انقلاب اسلامی هستندو برای اولین بار می خواهند شعور سیاسی خود را بسنجند.‎
 
حضور در پای صندوق‌های رای تکلیف شرعی است

علی خیاطی یکی رای اولی در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: برای شرکت در انتخابات پیش رو که به نوعی اولین مرحله در گام دوم انقلاب است حتما مشارکت خواهم کرد و تمامی اعضای خانواده و دوستان وآشنایان را برای حضور در این عرصه و انتخاب فرد اصلح ئعوت می کنم.

وی گفت: دشمن از مدت ها پیش به دنبال طرح ریزی و تبلیغات علیه ایران و عدم مشارکت مردم در انتخابات است ما نباید تحت تأثیر تبلیغات قرار بگیریم چرا که سرنوشت چهار سال کشور را باید با بینش و آگاهی خود رقم بزنیم.

این رای اولی با تاکید بر اینکه حضور در پای صندوق‌های رای تکلیف شرعی است، ادامه داد: کاندیداها نباید وعده های دروغین سردهند بلکه در بین مردم و با مشکلات آنها آشنایی داشته باشند؛ مردم نیز اگر در انتخاب اصلح تردید دارند باید از بزرگان و نخبگان استفاده کنند.

جوانان دهه هشتادی آماده مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری

یکی دیگر از رای اولی ها با بیان اینکه بر حسب وظیفه ای که انقلاب و نظام بر عهده همگان گذاشته شرکت در انتخابات الزامی است، اذعان کرد: باید با انتخابی آگاه و اصلح فردی مدیر، مدبر را انتخاب کرد که بتواند مشکلات کشور را حل کند.

وی با بیان اینکه اینبار نوبت مشارکت گسترده دهه هشتادی ها در انتخابات ریاست جمهوری است، گفت: به عنوان جوان دهه هشتادی بسیار خوشحالم که می توانم در سرنوشت کشور موثر باشم، از کاندیداها انتظار دارم که تفکر ضد فساد بودن داشته باشندو به جوانان اهمیت دهند.

به گفته وی، اگر روزی رئیس جمهور شوم اولین کاری که در اولویت می گذارم اهمیت به جوانان و استفاده از آنان برای حضور در راس امورات کشور است.

ملت ایران همچنان پشتیبان نظام هستند

یکی دیگر از رای اولی ها با بیان اینکه اشتیاق فراوانی برای حضور در پای صندوق رای دارم، افزود: قطعا انتخاب شایسته برای پیشرفت و توسعه کشور مهم است، امید که با آگاهی و بصیرت یک رئیس جمهور انقلابی انتخاب کنیم و با حضور حداکثری خود نقشه شوم دشمنان را خنثی کنیم چرا که مشارکت گسترده مردم خواب دشمنان را آشفته کرده است.

وی اظهار کرد: ملت ایران همچنان پشتیبان نظام هستند و دشمنان از این مهم واهمه دارند؛ بنده اگر رئیس جمهور شوم سعی در اصلاح اقتصاد کشور می کنم چون مشکل اصلی کشور اقتصاد است.

کاندیداها نباید گذشته خود را فراموش کنند

یک از بانوان رای اولی نیز به خبرنگار ما گفت: باید با تحقیق، بصیرت و هوشیاری فرد اصلح را انتخاب و سرنوشت چهارساله کشور را به درستی رقم زد، کاندید اصلح کسی است که عدالت را برقرار و به فکر رفاه مردم باشد؛ کاندیداها نباید گذشته خود را فراموش کنند، بدانند از بدنه همین مردم انتخاب شده و در میدان اعلام موجودیت کرده اند اگر می خواهند کاری کنند عدالت را در هر زمینه ای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، آموزشی فراهم کنند.

وی تاکید کرد: اگر مردم از هم اکنون معیارها، ملاک و اهداف خود را مشخص و طبق آن کاندیداها را انتخاب کنند قطعا انتخابات سالم و امیدبخشی خواهیم داشت که برای سرنوشت کشور عالی باشد.

حضور گسترده در انتخابات مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی

یکی دیگر از بانوان رای اولی اذعان کرد: از اینکه امسال برای اولین بار رای من در سرنوشت کشور موثر است بسیار خوشحالم، قطعا در انتخاب اصلح فردی که اهل استقامت و پایداری باشد و زره پولادین برای برطرف کردن مشکلات داشته باشد را انتخاب می کنم.

وی از تمامی مردم به عنوان یک رای اولی خواستار مشارکت گسترده در انتخابات شد و گفت: حضور حداکثری مردم منجر به ترس دشمنان شده و خواب را از آنها ربوده است، امید که با این حضور گسترده مشتی محکم بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی بزنیم.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۰۴۷


ارسال