سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ,3 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
معتمد ایل سیاهانی سیستان وبلوچستان گفت: کم‌کاری و بی‌تدبیری مسئولان در موضوعات مختلف را نباید به پای اصل انقلاب و نظام اسلامی گذاشت، مردم این مهم را به درستی درک کرده و آگاهانه پای صندوق های رای حاضر می شوند.
به گزارش عصرهامون، هرچه به ایام انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم، کشور نیز بیشتر رنگ و لعاب انتخابات به خود می‌گیرد؛ از راه‌اندازی ستادهای انتخاباتی داوطلبان شوراها و همچنین کاندیداهای ریاست جمهوری گرفته تا کمپین و پویش‌های مختلف، باعث شده تنور انتخابات هرروز گرم‌تر شود.

در بسیاری از استان‌ها مسئولان ستادها منصوب‌شده‌اند و در بعضی دیگر از استان‌ها تشکل‌های سیاسی و مردمی فعالیت‌هایی برای پررونق کردن انتخابات و مشارکت سیاسی شروع کرده‌اند.

در این میان اما آنچه مهم است دعوت از مردم برای حضور گسترده در انتخابات 1400 در اولین مرحله از گام دوم انقلاب است، انتخاباتی که دشمن از مدت ها قبل با تبلیغات گسترده و افزایش تحریم های ناجوانمردانه سعی در ایجاد یاس و ناامیدی مردم برای کاهش مشارکت ها در این عرصه سیاسی دارد.

حضور حماسی در انتخابات مشت محکمی به دهان استکبار جهانی است

سردار حاجی احمد رضا سیاهانی، معتمد ایل سیاهانی سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: ملت ایران از هر قشر و مذهبی با حضور حماسی در انتخاباتی پر شور بار دیگر مشت محکمی به دهان استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند زد و وحدت و همدلی را به نمایش می گذاریم.

وی با بیان اینکه یکی از عمده دلایل بی رغبتی مردم وجود مشکلات شدید اقتصادی و تنگناهای معیشتی است، افزود: برنامه های عملیاتی اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کاندیداهای ریاست جمهوری زمینه ساز حضور حداکثری مردم پای صندوق رای است.

معتمد ایل سیاهانی تصریح کرد: تورم و نابسامانی اقتصادی دلایل متفاوتی از جمله تحریم های ظالمانه، بی تدبیری مسئولین امر، فساد اقتصادی و اختلافات بین کارگزاران نظام دارد اما آنچه مهم است اینکه مردم  از وضعیت موجود بشدت گلایه مند هستند؛ برای رهایی از این وضعیت و تعیین سرنوشت کشور در آینده باید آگاهانه و با درایت پای صندوق های رای حاضر شد تا هم نقشه شوم دشمنان خنثی و هم وضعیت اقتصادی و معیشتی بهبود پیدا کند.

نباید هزینه بی تدبیری و سوء مدیریت افراد را نظام پرداخت کند

وی گفت: نامزدهای انتخاباتی به جای تخریب یکدیگر برای خروج از بن بست راهکار عملیاتی ارائه  کنند ؛ مردم نظام را دوست دارند، نباید هزینه بی تدبیری و سوء مدیریت افراد را نظام پرداخت کند.

سیاهانی با تاکید بر این مطلب که امروز جامعه به همدلی، مهربانی و دوستی بیشتری نیاز دارد ، ادامه داد: در 28 خرداد ماه 1400 همه با هم و در کنار هم برای اعتلای میهن تلاش خواهیم کرد، وقت آن فرا رسیده تا برای تبعیض زدایی به خواسته های به حق و قانونی همه تلاش کرده چرا که حل مشکلات معیشتی و ثبات اقتصادی خواسته تک تک ایرانیان است.

وی تاکید کرد: برای تحقق آرمان های انقلاب و کرامت انسانی،احترام متقابل، استقلال و آزادی زمان تنش زدایی فرا رسیده است ، بر این اساس در این برهه حساس تاریخی هر گونه تنگ نظری و نگاه های جناحی، حزبی و ایدلوژیک دینی، مذهبی نباید ما را از آرمان ها دور کند ما  مدیون خون شهد، جانفشانی های جانبازان و رشادت های ایثار گران هستیم.

معتمد ایل سیاهانی خاطر نشان کرد: همه ما با حضور حداکثری خود پای صندوق های رای در انتخابات 1400 شرکت خواهیم کرد و به کوری چشم استکبار و بدخواهان، نظام مقتدر و مقدس جمهوری اسلامی ایران و یاری رهبر فرزانه انقلاب و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و خون شهیدان،  عهد و پیمانی دوباره می بندیم که ادامه دهنده راه امام و خون شهیدان و پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا به این مملکت آسیبی نرسد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۴۸۶


ارسال