دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۲
شمارش معکوس برای اولین انتخاب در گام دوم؛
مردم با حضور گسترده در انتخابات راه سردار سلیمانی را ادامه می‌دهند/دشمن از ماهیت انقلابی و اسلامی ایران هراس دارد
 
روز ۲۸ خردادماه امسال، نخستین انتخابات سرنوشت ساز قرن در ایران رقم می خورد و مردم هم برای انتخاب سیزدهمین کرسی ریاست جمهوری به پای صندوق رأی می روند.
به گزارش عصرهامون، مردم ایران در 28 خرداد با رویداد مهمی به نام انتخابات ریاست جمهوری نشان خواهند داد که همچنان پای نظام، انقلاب و ولایت فقیه می‌مانند و به دشمنان قسم خورده این انقلاب اجازه خودنمایی نمی‌دهند و بر این باور هستند که هر برگ رأیی که به صندوق اخذ رأی می‌اندازند چنان تیری است که بر سینه دشمنان این نظام می‌نشیند.

در همین راستا سران طوایف و عشایر سیستان وبلوچستان هم همچون گذشته ثابت می‌کنند که به انقلاب و نظام خود پایبند بوده و اجازه خودنمایی به دشمنان نداده و این مهم را در برهه‌های گذشته از خود نشان داده و مشارکت حداکثری را همیشه داشته اند و می دانند که حضورشان در انتخابات موجب تقویت و اقتدار نظام اسلامی است و این بار هم که دشمنان مردم را از رأی دادن منع می‌کنند دست رد بر سینه استکبار جهانی می‌زنند تا بگویند پای کار انقلاب خود ایستاده و به بوق‌های مسموم گوش نمی‌دهند.

دشمن را با حضور حداکثری خود ناامید می کنیم

سردار یوسف خان نارویی، یکی از سران طوایف و عشایری در گفت وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک امر الهی است، بیان کرد: همگان وظیفه داریم در روز 28 خرداد ماه با حضور حداکثری در پای صندوق های رای بار دیگر به نظام جمهوری اسلامی ایران "آری" گوییم.

وی افزود: از آنجایی که دشمنان نظام و انقلاب از مدت ها قبل برای عدم مشارکت مردم در این عرصه سیاسی برنامه ریزی کرده اند، مشارکت بالای مردم مشتی محکم بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی در راس آنان آمریکا خواهد زد و نقشه و طرح های شوم دشمنان را خنثی می کند.

نارویی ادامه داد: علاوه بر حضور حداکثری آنچه که مهمتر است انتخاب آگاهانه فرد اصلح بوده که باید با آگاهی، هوشیاری و مشورت از بزرگان و نخبگان اصلح ترین کاندید را انتخاب کرد تا با این انتخاب درست آینده کشور تضمین شود.

وی اذعان کرد: انتخابات و حضور مردم در این عرصه منجر به اقتدار نظام و انقلاب است و کشور را در تمامی عرصه ها بیمه می کند.

این بزرگ طایفه با تاکید بر اینکه کسی که عاقل و علاقه مند به کشور است در انتخابات شرکت می‌کند، گفت: انقلاب اسلامی اگر امروز به عزت رسیده و اسوه شده و برای آزادیخواهان دنیا و الگو است به واسطه خون شهدای نظام جمهوری اسلامی و امام راحل و عظیم الشان است.

وی خاطر نشان کرد: مردم همواره با روحیه انقلابی خود پای آرمان های و دستاوردهای نظام و انقلاب ایستاده و پشتیبان ولایت فقیه هستند، و این مهم را در تشییع پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی نشان دادند.

نارویی اظهار کرد: در سایه یک انتخابات پرشور والبته انتخاب صحیح می توان سرنوشت کشور را برای چهار سال تعیین کرد، هیچ کس نباید با قهر کردن با انتخابات خود را از حق انتخابی که دارد محروم کند.

 مشارکت حداکثری در انتخابات تحقق گام دوم انقلاب را رقم می زند

عبدالعزیز مرادزهی، یکی دیگر از سران طوایف و عشایر سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: حضور آگاهانه مردم در انتخابات، گام دوم انقلاب اسلامی را تضمین می‌کند و این بار نیز همچون همیشه ضمن دعوت از تمام اقشار و مذاهب برای حضور حداکثری به دشمنان ثابت می کنیم پای آرمان ها و دستاوردهای نظام و انقلاب ایستاده ایم.

وی افزود: سران طوایف و عشایر همواره با حضور پرشور خود در تمامی عرصه ها ثابت کرده اند که با آگاهی، هوشیاری و بصیرت و ولایت مداری از آرمان های نظام و انقلاب دفاع می کنند و در انتخابات1400 نیز قطعا مشارکت بالایی خواهند داشت.

این بزرگ طایفه ادامه داد: حضور گسترده و مشارکت بالای مردم نه تنها موجب ترس و هراس دشمنان است که نقشه شوم آنان را خنثی خواهد کرد.

وی ادامه داد: هر انگشت جوهری تیری بر قلب معاندین و دشمنان انقلاب و نظام است، ملت ایران با حضور حداکثری در پای صندوق های رای اجازه هر گونه دخالت و نفوذی را از بیگانگان گرفته و ثابت می کنند که این ملت و نظام دو مقوله جدایی ناپذیر از هم هستند.

مرادزهی اذعان کرد: دشمنان از مدت ها قبل با تبلیغات سو و با ایجاد یاس و ناامیدی در بدنه جامعه به دنبال کاهش مشارکت مردم در پای صندوق های رأی درانتخابات ۲۸ خرداد ماه هستند اما حضور حداکثری مردم کاخ آرزوهایشان را ویران و مشتی محکم بر دهانشان خواهد زد.

به گفته این بزرگ طایفه، اساسی‌ترین نکته در انتخابات، مشارکت حداکثری و حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های اخذ رای به همراه انتخابی اصلح است که در این مورد باید با مشورت بزرگان و نخبگان و تحقیق در مورد کاندیداها دست به انتخابی اصلح بزنند چرا که این انتخاب سرنوشت چهار ساله کشور را رقم می زند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۵۶۹


ارسال