چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰
روزشماری برای خلق حماسه ای دشمن شکن؛
وقتی ضربه حضور پرشور مردم از سلاح کارآمد تر می شود/۲۸ خرداد؛ جلوه ای دیگر از عظمت ملت ایران
 
روزشماری ملت ایران برای حضوری باشکوه در انتخابات ۲۸ خرداد آغاز شده است، مردمی که با مشارکت گسترده خود در این صحنه سیاسی و تاثیرگذار ضربه مهلکی به دشمنان خواهند زد.
به گزارش عصرهامون؛ در حالی که کمتر از ۱۰ روز به انتخابات ۱۴۰۰ مانده، سراسر ایران پر از شور و هیجان است برای خلق حماسه ای دیگر و حضوری سرنوشت ساز، همه جا سخن از انتخابات و مشارکت گسترده است.

آری مردم سراسر کشور برای فرارسیدن چنین روزی لحظه شماری می کنند تا با حضور باشکوه خود مشتی محکم بر دهان یاوه گویان بکوبند و بار دیگر عزت و اقتدار ملی را به رخ جهانیان  بکشند، مردمی که می دانند مشکلات معیشتی که ناشی از ضعف مدیریت است، دلیلی برای عدم حضورشان نیست.

آن ها به خوبی می دانند که نه تنها مشکلات اقتصادی بلکه دیگر گره های کشور با انتخاب فرد اصلح رفع خواهد شد، چراکه برای همه آن ها راه حل وجود دارد، فقط عزمی راسخ و اراده ای جهادی می خواهد، این عرصه به مرد میدان نیاز دارد تا با تکیه بر توانمندی داخلی و نیروی جوان ایرانی آباد و باشکوه تر را رقم بزند. 

انتخابات؛ فرصتی برای ادای دین به خون شهدا

در همین راستا حجت ‌الاسلام ابراهیم غلامی، کارشناس مسائل مذهبی در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند بر همه مردم تکلیف است که در انتخابات پیش رو حضور پیدا کنند تا شاهد مشارکت حداکثری باشیم.

غلامی با بیان این که انتخابات فرصتی برای ادای دین به خون شهداست، گفت: به طور قطع با حضور با شکوه مردم ایران اسلامی در 28 خرداد ماه امسال حماسه بزرگ دیگری خلق می شود.

وی ادامه داد: انتظار می رود، همه مردم همچون گذشته و حتی باشکوه تر از دوره های قبل در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت کنند و با آرای خوب خودشان روح شهدا را شاد و دشمنان ایران و نظام را مایوس کنند.

نماینده سابق ولی فقیه در امور اهل سنت جنوب سیستان و بلوچستان با تاکید بر این که مشارکت گسترده تاثیر بسزایی در اقتدار ملی دارد، اضافه کرد: علاوه بر حضور پر شور، آن چه بر همه لازم است این که طبق بیانات رهبری فرد اصلح را به عنوان رئیس جمهور آینده معرفی کنند.

وی گفت: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب، با کفایت و با ایمان، عدالت‌خواه و ضد فساد، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندی‌های داخلی و معتقد به جوانان به ‌عنوان پیشران حرکت عمومی کشور و امیدوار به آینده از ویژگی های انتخاب اصلح است که می طلبد مردم در انتخاب خود به این مهم توجه داشته باشند. 

غلامی مشارکت مردم سیستان و بلوچستان را در دوره های گذشته خوب ارزیابی کرد و گفت: به طور قطع این مشارکت در انتخابات 28 خرداد امسال بیشتر و گسترده تر خواهد بود و در کشور عزیزمان ایران حماسه ای بزرگ خلق می شود به گونه ای که چشم دشمنان کور و سرشان خم خواهد شد.

حضور حداکثری مردم؛ نشان از بلوغ سیاسی کشور

حجت الاسلام احمدعلی قاسمی زاده، امام جمعه موقت چابهار نیز در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: یکی از ویژگی هایی که انقلاب ما را نسبت به سایر انقلاب ها متمایز کرد، مشارکت جامعه در تعیین مستقیم و بدون اجبار آینده و مسائل حساس کشور بوده، انتخابات در نظام مردم سالاری دینی ما یعنی جمهوری اسلامی ایران نماد حضور مردم بر حاکمیت خویش است.

وی افزود: اهمیت شرکت کردن مردم در انتخابات نقش بسزایی در قدرت سیاسی و بین المللی کشور دارد و حضور حداکثری مردم یعنی مقبولیت حاکمیت در بین آحاد جامعه و نشان دهنده رشد و بلوغ سیاسی کشور ‌پس از انقلاب سال 57 با وجود همه فشارها و تحریم های خارجی است.

امام جمعه موقت چابهار اضافه کرد: دشمنان نظام اسلامی همچون همیشه از ماه ها قبل با برنامه ریزی های نرم افزاری و حتی سخت افزاری به دنبال نا امید کردن مردم از انقلاب و نظام بوده و هستند که علت این موضوع، ناتوانی در مقابله با مسیر انقلاب است.

وی گفت: به لطف خدا و خون با برکت شهیدان، تلاش های امام راحل (ره)، رهنمودهای مقام معظم رهبری و مجاهدت های فرزندان دلیر ایران زمین، کشتی انقلاب تبدیل به تمدن بزرگ اسلامی در جهان می شود.

قاسمی زاده اذعان کرد: دشمنان در تلاش هستند تا در مرحله بعد جریان های آزادی خواه جهان به خصوص جریان مقاومت اسلامی و مردم مسلمان منطقه را از آرمان های انقلاب اسلامی ناامید کنند، چون به خوبی می دانند که امروز ما الگوی موفق برای دستیابی آنها به آزادی و استقلال هستیم.

وی با بیان این که حضور حداکثری مردم به طور یقین و درست جواب محکم و قاطعی به دشمنان است، اظهار کرد: با مشارکت گسترده مردم روح امید در کالبد جامعه ایران و جوامع مسلمان و آزادی خواه منطقه به خصوص جریان مقاومت اسلامی دمیده خواهد شد.

امام جمعه موقت چابهار افزود: تحقق آرمان های بلند انقلاب اسلامی ایران، توسعه و تعالی همه جانبه را برای ایران و حتی ملت های مسلمان منطقه به ارمغان می آورد.

وی بیان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات امسال یعنی رای جهان شمول مردم ایران به ولایت فقیه و تداوم راه جهاد و شهادت و رای به مکتب شهید سپهبد قاسم سلیمانی است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۶۳۹


ارسال