چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۹
شهدا و رزمندگان از انتخابات غافل نبودند؛
۲۸ خرداد؛ سرآغاز تحول همه جانبه مدیریتی/جهان با انگشتان جوهری ملت ایران انگشت به دهان می شود
 
جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر جنوب شرق کشور با بیان این که ۲۸ خرداد سرآغازی برای تحول همه جانبه مدیریتی است، گفتند: همان گونه که شهدا و رزمندگان از موضوع انتخابات غافل نبودند، در انتخابات پیش رو جهان، با انگشتان جوهری ملت ایران انگشت به دهان می شود.
به گزارش عصرهامون؛ فقط یک هفته دیگر تا فرارسیدن روز موعود مانده، روزی که قرار است ملت ایران با حضور در صحنه ای مهم و با انگشتان جوهری شان جهان را مات و مبهوت کنند، عرصه ای سرنوشت ساز که آینده کشورمان را رقم می زند.
 
با توجه به این مهم این روزها همه جا سراسر شور و شعور و سخن از مشارکت گسترده و انتخاب هوشمندانه بر اساس فرامین رهبری در انتخابات پیش رو است، از جامعه ورزشی، سیاسی، فرهنگی و هنری گرفته تا عموم مردم، همگان دغدغه آینده کشورشان را دارند تا مشکلاتی که اکنون مشاهده می شود، با روی کار آمدن مدیریت جهادی و جوان گرا به پایان برسد.
 
در این میان رزمندگان دفاع مقدس که برخی این روزها نقش خود را با قلم خود ایفا می کنند و بسیاری از هنرمندان ایران اسلامی، ۲۸ خرداد را سرآغازی برای تحول همه جانبه مدیریتی می دانند و معتقد هستند که با حضور حداکثری و انتخاب درست این مهم محقق می شود.
 
شهدا و رزمندگان از موضوع انتخابات غافل نبودند
 
علی کیخا، از رزمندگان دوران دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نویسنده دفاع مقدس در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: از اول انقلاب تاکنون انتخابات برگزار می شد، یکی از کارهای بزرگی که رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس انجام می دادند، حضور در این صحنه مهم سیاسی و تعیین سرنوشت ملت ایران در آن دوران بود.
 
وی ادامه داد: رزمندگان هم در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری آن زمان حضور داشتند و رای گیری به صورت سیار در پادگان ها و جبهه انجام می شد و همگان رای می دادند و نقش بسیار موثری در این عرصه داشتند.
 
کیخا ابراز امیدواری کرد: در این برهه زمانی که خیلی حساس است و با توجه به شرایطی که در کشور و جهان وجود دارد، ملت ایران به ویژه جوانان طبق فرامین مقام معظم رهبری در انتخابات حضوری پر شور داشته باشند و علاوه بر مشارکت حداکثری با شعور انقلابی، فرد اصلح را انتخاب کنند و آینده شان را این گونه رقم بزنند.

وی با بیان این که شهدا و رزمندگان از موضوع انتخابات غافل نبودند، گفت: انتظار می رود ملت ایران در انتخابات ۱۴۰۰حضور حداکثری داشته باشند.
 
حضور در انتخابات؛ سرآغاز تحول در مدیریت
 
سینا مرزبان، یکی از هنرمندان مطرح سراوانی نیز در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: ۲۸ خرداد یک روز تاریخ ساز و سرنوشت ساز برای ملت بزرگ ایران به شمار می رود و مردم ایران اسلامی با حضور در پای صندوق های رأی و به نمایش گذاشتن شور انتخاباتی در این روز بار دیگر باعث یأس دشمنان نظام و انقلاب می شوند و این مهم را با مشارکت حداکثری در آن روز به جهانیان نشان خواهند داد.
 
وی افزود: شرکت در انتخابات یکی از راه های جبران مشکلات و ایجاد تغییر و تحول در جامعه است، کشورمان به جای اینکه مانند سال های پیش از انقلاب فقط لقب ژاندارم منطقه را یدک بکشد به اذعان همگان، رقیب بسیار سخت آمریکاست و با حضور در پای صندوق های رأی ضمن اینکه وفادارای خود را به نظام، انقلاب و آرمان های امام (ره) و شهدا به نمایش می گذاریم، به آمریکا و سران کفر نشان می دهیم که هنرمندان ایران زمین به ویژه قوم بلوچ تا پای جان پای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند ماند.
 
انگشت جوهری؛ هنر ملت ایران در ۲۸ خرداد
 
این هنرمند مطرح سراوانی عنوان کرد: در گذشته برای به ثمر رسیدن و بالنده شدن کشور و انقلاب، افراد زیادی با جان فشانی و نثار خون برای تنومند شدن درخت انقلاب هنرنمایی کردند، حال نوبت نسل جدید است که با انگشت جوهری خود هنری دیگر از ملت ایران را در جهان بازتاب دهند.
 
وی گفت: اگر می خواهیم به پیروزی دست پیدا کنیم و مشت محکمی بر دهان دشمن بکوبیم و باعث نا امیدی دشمن شویم، یکی از راه های آن شرکت در انتخابات است و از آنجایی که مقام معظم رهبری می فرمایند در این ۴۲ سال دستور کار تبلیغاتی دشمنان اینگونه بوده که قبل از انتخابات می‌گویند مردم شرکت نخواهند کرد، بعد از شرکت مردم نیز اعلام می کنند که انتخابات مهندسی‌شده بوده و در مورد فرد انتخاب شده به عنوان رئیس‌جمهور هم می‌گویند وی اختیاری ندارد؛ پس حضور در این صحنه سیاسی و ناامید کردن دشمن بسیار مهم است.
 
مرزبان با بیان این که هنرمندان زبان گویای یک ملت هستند، خاطرنشان کرد: همانطور که انتخابات مسئله ای بسیار مهم، اساسی و تعین کننده است، هنرمندان نیز در برابر شهر و کشور خود مسئول هستند تا با انتخاب اصلح و تشویق مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات افراد کارآمد را پای کرسی بنشانند.
 
وی اذعان کرد: برگزاری انتخابات در ایران، یعنی در ایران اسلامی مردم سالاری دینی ترویج دارد و دارای اهمیت است، مردم خود رئیس جمهور را انتخاب می کنند تا به اثبات برسانند حکومت دیکتاتوری در جمهوری اسلامی ایران جایگاهی ندارد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۷۱۹


ارسال