پیگیری مطالبه مردمی؛

کیفیت حلقه گمشده نان در "قصرقند" /یک مسئول: هیچ مشکل و کمبودی در تامین آرد وجود ندارد

23 خرداد 1400 ساعت 12:49

شماری از شهروندان "قصرقند" ضمن ابراز گلایه از کیفیت نان، خواستار نظارت بیشتر از سوی متولیان امر بر روند فعالیت نانوایی ها در پخت نان با کیفیت شدند.


به گزارش عصرهامون، در حالی نان یکی از مواد غذایی اصلی مردم جامعه ما به شمار می‌رود که رعایت موارد بهداشتی در تولید و توزیع آن به منظور جلوگیری از گسترش بیماری ضروری است.

این روزها اما تهیه نان با کیفیت و مناسب یکی از دغدغه های شهروندان در قصرقند است، بیان این مطلب بدان جهت است که به گفته اهالی کیفیت نان در اکثر نانوایی‌های شهر به نسبت پایین بوده،  از سوی دیگر اما پایین بودن سهمیه آرد برخی از خبازی ها باعث شده تا پانزده روز در ماه پخت داشته باشند.

به بیان اهالی کیفیت نان‌ برخی از نانوایی‌های به‌شدت پایین بوده و وقتی اعتراض می‌کنیم، یا کیفیت پایین آرد را بهانه می‌کنند و یا از گران شدن دستمزد نانواهای حرفه‌ای می‌نالند؛ گویی نظارتی در این رابطه انجام نمی‎شود چرا که در هر دو صورت نباید نان بی کیفیت درا ختیار مردم قرار گیرد.

مردم نگران نباشند جای نگرانی نیست

رحیم بخش پاک اندیش، فرماندار قصرقند در این خصوص به خبرنگار عصرهامون گفت: هیچ مشکل و کمبودی در تامین آرد شهرستان وجود ندارد.

وی بیان کرد: برای بالا بردن کیفیت نان در خبازی ها آموزش هایی توسط اداره غله و صمت ارائه شده تا مشکلات در این زمینه نیز حل شود.

این مقام مسئول ادامه داد: شاید در برخی از خبازی ها کیبفیت نان پایین باشد که این مهم تمامی نانوایی ها را در برنمی گیرد؛ با این وجود تلاش ما بر این است تا با ارائه نکات لازم که توسط دستگاه های متولی صورت می گیرد مشکلات را حل و فصل کنیم.

فرماندار قصرقند افزود: مردم نگران نباشند جای نگرانی نیست و کمبودی در خصوص سهمیه آرد وجود ندارد.

 
انتهای پیام/


کد مطلب: 138806

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/report/138806/کیفیت-حلقه-گمشده-نان-قصرقند-یک-مسئول-هیچ-مشکل-کمبودی-تامین-آرد-وجود-ندارد

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/