شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۴
راهی که ادامه دارد؛
انتخاب اصلح؛ توصیه سردار شهید سلیمانی برای دستیابی به جامعه صالح/ انتخابات عرصه وفاداری به شهداست
 
به گفته سردار شهید حاج قاسم سلیمانی جامعه ای صالح می شود که افراد صالح در آن حاکم شوند، افراد منزه جامعه را منظم می کنند، بر این اساس حضور حداکثری در انتخابات با تاکید بر انتخاب اصلح است، فردی که بتواند به امور نظم دهد و سبب ساماندهی مشکلات جامعه شود.
به گزارش عصرهامون؛ شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به اذعان بسیاری از تحلیلگران داخلی و خارجی یکی از نقاط عطف تارخ انقلاب اسلامی است.

به گونه ای که همه اقوام، مذاهب و گرایش های سیاسی مختلف را در کنار هم جمع کرد و نشان داد یک فرد می تواند با عملکرد میدانی خود محبوب دل ها شود.

با وجود اینکه حدود یک سال ونیم از زمان عروج ملکوتی این سردار شهید می گذرد، اما هنوز یاد او در دل ها زنده است، بسیاری از مردم اعم از مرد و زن، پیر و جوان خود را قاسم سلیمانی می دانند و به ادامه راه این شهید بزرگوار و سرباز وطن تاکید می کنند.

حاج قاسم سلیمانی با حضور در میدان و دفاع از آرمان های ایران اسلامی بارها و بارها نشان داد هر زمان نیاز به مشارکت و حضور میدانی و جهادی باشد در صحنه است و نیروهای وفادار او هم به تاسی از فرمانده شهید خود در عرصه های مختلف حضور داشتند.

انتخابات همه یکی از عرصه هایی است که نیاز به حضور و مشارکت ملت ایران دارد، همان مردمی که در ایام تشییع پیکر باشکوه شهید سلیمانی و دیگر همراهانش خواهان انتقام سخت بودند و از عمق وجود فریاد می زدند من هم یک قاسم سلیمانی هستند.

حالا باید با حضور مقتدرانه خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی باشند که می خواهند مشارکت مردم در انتخابات را کمرنگ جلوه دهند و با حضور حداکثری خود انتقام سخت را از دشمن دیرینه خود بگیرند.

انتخابات عرصه وفاداری به شهدا به ویژه حاج قاسم سلیمانی است

سردار شهید محمد حجازی، پیش از شهادت خود در گفت وگوی تلویزیونی در خصوص اهمیت انتخابات از دیدگاه شهید قاسم سلیمانی بیان کرد: در ایام تشییع پیکر مطهر این شهید و دیگر همراهان ایشان، همه مردم گفتند که ما قاسم سلیمانی هستیم.

وی ادامه داد: اگر به دو صفحه آخر شناسنامه حاج قاسم نگاه شود فکر می کنم جای خالی نداشته باشد، او همه دوره های انتخابات را شرکت کرد و پای بند به نظام بود.

به گفته این سردار شهید، انتخابات هم یکی از عرصه هایی است که باید هم صدایی و وفاداری خود به شهدا به ویژه حاج قاسم سلیمانی را بیان کنیم و در انتخابات و هر عرصه ای که مشارکت مردمی بخواهد باید حضور داشته باشیم.

جامعه ای صالح می شود که افراد صالح در آن حاکم شوند

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هم در دوران حیات خود مردم را به انتخاب اصلح توصیه کرده است، انتخابی که می تواند جامعه را به سمت حل مشکلات کشور سوق دهد و راه را برای پیشرفت و آبادانی هموار کند.

حاج قاسم سلیمانی در این زمینه بیان کرده بود: مسئول اگر خود محور اعتقادات بوده و اعتقادات ملکه وجود وی باشد اثر بسیار بزرگ تربیتی دارد، یکی از برجستگی های جنگ ما این بود که قله های آن قله های مطهر و مرتفعی بود.

به گفته این سردار شهید؛ اگر قله مرتفع بود دامنه زیبا و سرسبز می شود و چشمه های جوشان از دامنه سرازیر می شود، این قله برجسته اثر جدی گذاشت.

وی خطاب به ملت ایران توصیه کرد: برادران خواهران! جامعه ای صالح می شود که افراد صالح در آن حاکم شوند، افراد منزه جامعه را منظم می کنند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۸۴۷


ارسال