چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶
همگرایی پویا و تحول آفرین مردم فرا می رسد؛
مشارکت حداکثری در انتخابات؛ نشانه پشتیبانی مردم از نظام/ انتخاب اصلح مانع انحراف انقلاب اسلامی از مسیر خود است
 
میزان بالای مشارکت مهم ترین دستاورد نظام جمهوری اسلامی در حوزه مقبولیت سیاسی و عامل رشک برانگیز دشمنان نظام در حوزه ثبات سیاسی کشور است.
به گزارش عصرهامون؛ حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا عاملی برای پیشبرد اهداف نظام و نشان دهنده مقبولیت سیاسی انقلاب اسلامی در میان مردم است.

بر این اساس با مشارکت اگاهانه و انتخاب افراد اصلح و اعطای مسئولیت های محوله به آن ها می توانیم زمینه را برای پیشرفت و اعتلای نظام جمهوری اسلامی فراهم کنیم.

به فرموده امام خمینی (ره) نباید اجازه دهیم انقلاب به دست نااهلان بیفتد و لازم است با آگاهی از میان گزینه های مختلف انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا افرادی که دلسوز هستند و برای حل مشکلات موجود برنامه دارند انتخاب کنیم.

بر این اساس شرکت در انتخابات یک وظیفه و تکلیف برای انتخاب اصلح است تا از این طریق بتوانیم دین خود را به شهدای انقلاب اسلامی ادا کنیم.

نگذارید انقلاب اسلامی به دست نااهلان بیفتد

حجت الاسلام علی مصطفوی نیا، رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در این زمینه بیان کرد: امیدوارم همه ما وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهیم و در انتخابات پیش رو شرکت کنیم و اجازه ندهیم خون بهای شهیدان که انقلاب اسلامی ماست از مسیر اصلی منحرف شود.

وی ادامه داد: به تعبیر امام راحل که فرمود؛ نگذارید انقلاب اسلامی به دست نااهلان بیفتد، افرادی که به عنوان اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا، استان و شورای عالی کشور انتخاب می شوند باید اصلح باشند و مردم بهترین گزینه را انتخاب کنند.  

این مقام قضایی عنوان کرد: زیرا هنگامی که مسئولان کشوری به استان می آیند با همین افراد در ارتباط هستند و ملاقات می کنند و بر این اساس مسیر بسیاری از بودجه ها و تصمیمات عوض می شود که نشان دهنده رای و انتخاب مردم است.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان اظهار کرد: شاید اعلام شود که این افراد تایید شده هستند که درست است اما ما نباید اجازه دهیم افرادی که اصلح نیستند انتخاب شوند.

انتخابات یکی از بزنگاه های جدی تحرکات دشمنان است

مصطفوی نیا بیان کرد: میزان بالای مشارکت مهم ترین دستاورد نظام جمهوری اسلامی در حوزه مقبولیت سیاسی و عامل رشک برانگیز دشمنان نظام در حوزه ثبات سیاسی کشور است.

وی ادامه داد: باید پذیرفت پایبندی به ارزش های نظام به رغم همه تنگناهای معیشتی و محدودیت های اقتصادی در مقاطع حاضر به مثابه معجزه است.

این مقام قضایی عنوان کرد: انتخابات یکی از بزنگاه های جدی تحرکات دشمنان و نظام سلطه در خنثی سازی گفتمان انقلاب است و با نگاهی به ادوار متمادی انتخابات درمی یابیم که دشمنان در قالب سیاه نمایی وضعیت موجود، تزریق یأس و ناامیدی با هدف کاهش انگیزه های مشارکت در انتخابات و انتشار نظام مند سرفصل های مرتبط با تحریم انتخابات همواره سعی در تخریب فضای انتخابات و حماسه سیاسی مشارکت مردمی داشته اند.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان ادامه داد: تلاشی مذبوحانه که دستاوردی جز همگرایی پویا و تحول آفرین مردم با ساختارهای بنیادین نظام مقدس جمهوری اسلامی برای آن ها در پی نداشته است.

مشارکت حداکثری، نشانه پشتیبانی مردم از نظام

حجت الاسلام حمیدرضا بندانی، رئیس شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان نیز در این زمینه بیان کرد: امروز دشمن منتظر میزان مشارکت ما در انتخابات است و بر اساس نتایج آن به طور قطع برنامه ریزی خواهد کرد.

وی ادامه داد: اگر میزان مشارکت ما کم باشد دشمن حتما فشار حداکثری بر نظام و مردم خواهد آورد، دشمن همواره دشمنی خود را ادامه می دهد و به هر نحو اعلام خواهد کرد.

این مقام قضایی عنوان کرد: اگر مشارکت مردم در انتخابات پیش رو حداکثری باشد دشمن می داند که مردم پشت این نظام ایستاده اند و یقینا با ما کنار خواهد آمد.

رئیس شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان عنوان کرد: دشمنان نظام سال‌هاست که تلاش دارند در برگزاری انتخابات کشور خلل وارد کرده و حضور مردم را کمرنگ جلوه دهند تا به بهانه نقض حقوق عامه در مسائل داخلی کشور دخالت کنند اما مردم آگاه و هوشیار کشور هیچ‌گاه اجازه تحقق این توطئه را نداده‌اند.

بندانی بیان کرد: مشارکت در انتخابات نشان دهنده میزان آگاهی و شعور سیاسی مردم یک جامعه و حساسیت آنها نسبت به سرنوشت نظامی است که در آن زندگی می کنند.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۳۳


ارسال