دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰
جمعه تاریخ ساز فرا رسید؛
ایران یکپارچه آماده خلق حماسه ای دیگر/ شیعه و سنی می آییم زیرا ...
 
جمعه تاریخ ساز فرا رسید و بار دیگر ملت ایران، شیعه و سنی، پیر و جوان، زن و مرد آماده خلق حماسه ای بزرگ هستند، همه می آیند تا باز هم با همدلی و هم صدایی شان، انسجام، عزت و اقتدار ملی را به جهانیان اثبات و نقشه های کوردلان را نقش بر آب کنند.
به گزارش عصرهامون؛ امروز روز سرنوشت سازی برای ایران استوار است، روزی که برای فرا رسیدنش از ماه ها قبل شهرها و روستاهای کشور حال و هوای دیگری به خود گرفته، حالی خاص که با نزدیک شدن به ۲۸ خرداد شور عجیبی به راه انداخته است.
 شیعه و سنی، پیر و جوان، زن و مرد؛ همگان آماده اند تا با حضور چشمگیرشان پای صندوق های رای ضمن انتخاب فرد اصلح، رویای شوم بدخواهان نظام را همانند گذشته نقش بر آب کنند.
 
همه ملت ایران به خوبی می دانند که با حضور و رای خودشان آینده کشور را رقم می زنند، همان گونه که مقام معظم رهبری نیز فرموده اند سرنوشت کشورمان در این برهه زمانی در همه زمینه ها اعم از اقتصاد،‌ امنیت،‌ سلامت و ... وابسته به مشارکت مردم در انتخابات امروز است.
 
مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح؛ کار بزرگ امروز ملت ایران

 
آری، امروز و در این رویداد مهم سیاسی کشور، کار بزرگ مردم ایران مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح است، آن ها این را می دانند و می آیند تا حماسه ای دیگر را رقم بزنند و  بار دیگر یکپارچگی و اتحادشان را به رخ جهانیان بکشند.
 
جهانیانی که مدت هاست به ایران چشم دوخته اند و امروز تیزبینانه تر اخبار این کشور مقتدر را دنبال خواهند کرد، اما آن ها بر خلاف تلاش ها و خواسته های معاندان، باز هم تصویری از انسجام ملت مان را در کنار صندوق های رأی خواهند دید، حضوری پر شور که یک بار دیگر دل دشمنان را می سوزاند و لرزه به اندامشان می اندازد و امیدشان را نا امید می کند.
 
 
حضور پر شور؛ حرف مشترک شیعه و سنی
 
مردمی که به گفته خودشان حتی کرونا هم نمی تواند مانع عمل به این مسئولیت مهم شود، اما این را هم فراموش نکرده اند که رعایت پروتکل های بهداشتی در اولویت قرار دارد و به طور قطع با توجه به این مهم در این انتخابات سرنوشت ساز شرکت می کنند.
 
به همین مناسبت به سراغ مردم می رویم تا با طرح سوال آیا در انتخابات ۲۸ خرداد شرکت می کنی؟ پاسخ و صحبت های آن ها را درباره این روز سرنوشت ساز بشنویم و دیدگاه هایشان را به رشته تحریر درآوریم، حرف هایی که سراسر شور است و انگیزه برای حضور و ترسیم ایرانی با شکوه تر، هر کدامشان دیدگاهی خاص نسبت به انتخاب اصلح دارند، اما حضور پرشور و قطعی حرف مشترک همگان است.
 
برای ساختن ایرانی متحول در انتخابات شرکت می کنم
 
یاسر ریگی، یکی از شهروندان زاهدانی، در این باره به خبرنگار ما گفت: به طور قطع اگر خداوند متعال یاری گرمان باشد، در انتخابات جمعه سرنوشت ساز شرکت می کنیم و به فردی رای می دهیم که در مناظره های انتخاباتی دست پر شرکت کرد، کسی که اطمینان و امید دارم با نشستن بر کرسی ریاست جمهوری، سرنوشت کشور را متحول و به وعده هایش عمل خواهد کرد.
 
وی ادامه داد: تلاش برای آبادانی کشور، گشودن گره های اقتصادی و معیشتی، توجه به تولید و اشتغال، نگاه ویژه به فضای مجازی و مدیریت درست آن، از مهم ترین خواسته های ما قشر جوان از رئیس جمهور آینده است.
 
این شهروند اظهار کرد: برای انتخابات شورای شهر نیز با تحقیق و بررسی توانسته ام، چند گزینه اصلح را پیدا کنم، افرادی که از آن ها انتظار می رود تحولی بزرگ در کلانشهر زاهدان که در واقع به دلیل کوتاهی ها فقط این عنوان را یدک می کشد، ایجاد کنند، تعدادی از نامزدها برنامه های خوبی برای اجرا داشتند و با امید تحقق آن در انتخابات شرکت می کنم و به این افراد رای می دهم.
 
برای اثبات دوباره اقتدار ایرانم پای صندوق های رای می آیم
 
علی یزدانی، یکی دیگر از شهروندان که به گفته خودش رای اولی است، با شور و شوق وصف نشدنی جواب سوالمان را داد و بیان کرد: همان گونه که بزرگان و به ویژه رهبری فرموده اند، شرکت در انتخابات نمادی از اقتدار ایران است، اکنون که به سن قانونی برای رای دادن رسیده ام من هم برای اثبات دوباره این عزت و سربلندی در انتخابات شرکت می کنم.
 
وی ادامه داد: در دولت های قبلی و فعلی نه تنها بسیاری از وعده ها عملی نشد، بلکه این روزها شاهد مشکلات زیادی در جامعه هستیم، به گونه ای که همه را در تنگنا قرار داده است، بنابراین برای انتخاب فردی که مرد عمل باشد و بتواند این وضعیت را تغییر دهد، در این صحنه سرنوشت ساز حضوری چشمگیر خواهیم داشت.
 
 
به عشق رهبرم می آیم ...
 
فاطمه شهرکی، یکی دیگر از شهروندان نیز در پاسخ به سوال خبرنگار ما گفت: مگر می شود عِرق به وطن داشت و عاشق رهبر معظم انقلاب بود و به فرمانش لبیک نگفت، به عشق رهبرم و برای تحقق انتظاراتش از جامعه ایرانی در این انتخابات شرکت می کنم، از سویی هم نمی توانم درباره آینده کشورم بی تفاوت باشم.
 
وی افزود: به طور قطع همه آن هایی که در این صحنه سیاسی مهم شرکت می کنند، از فرد منتخب چه در کرسی ریاست جمهوری و چه در شوراهای شهر و روستا خواسته ها و انتظاراتی دارند که مهم ترین آن تحول فرهنگی، رفع مشکلات اقتصادی و معضلات اجتماعی، پایان دادن به وضعیت کنونی کشور و تحول در محیط شهری است که با انتخاب اصلح این مهم محقق می شود.
 
برای تقویت امنیت کشورم در حماسه ۲۸ خرداد شرکت می کنم
 
شادی براهویی، یکی دیگر از شهروندان نیز گفت: بدون تردید حضور پر شور پای صندوق های رای و انتخاب فرد اصلح که بتواند آینده ایران را به خوبی ترسیم کند و برای آن برنامه عملی داشته باشد، امنیت و آرامش کشور را تقویت و تضمین می کند.  
 
وی اضافه کرد: از سویی با خلق این حماسه ملی، جلوی یاوه گویی های دشمنان را خواهیم گرفت، دشمنانی که همیشه در سرشان برنامه های شومی را می پرورانند و با این که همیشه نقشه های شان نقش بر آب شده است، اما باز هم از تلاش دست بر نمی دارند.
 
می آیم تا مشتی محکم به دهان استکبار جهانی بکوبم
 
عباس آهنی، یکی دیگر از شهروندان هم بیان کرد: برای آبادانی کشورم و با این امید که فرد جدیدی که روی کار می آید به مشکلاتمان پایان می دهد، در انتخابات ۲۸ خرداد شرکت می کنم، چراکه هر رای می تواند سرنوشت ساز باشد.
 
وی با بیان این که می آیم تا علاوه بر نقش داشتن در ترسیم سرنوشت کشورم، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بکوبم، افزود: این روزها سفره های مردم کوچک تر شده و خیلی ها به واسطه گرانی ها حتی محتاج نان شب خود هستند، انتظار می رود رئیس جمهور آینده به این مهم نگاه ویژه ای داشته باشد و از سوی دیگر برای شکست دشمن در جبهه فرهنگی راهکار و برنامه های خوبی داشته باشد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۶۸


ارسال