دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲
دبیر مجمع طایفه بزرگ حیدری:
ملت ایران با بصیرت توطئه های دشمنان را در نطفه خفه کنند
 
محمد حیدری نیا گفت: ملت ایران باید هوشیار باشند و از بین همه نامزدها، بهترین را انتخاب و با حضور حداکثری در انتخابات دشمن را ناامید کنند.
به گزارش عصرهامون، 28 خرداد روز آزمونی بزرگ برای ملت ایران است تا با عمل به وظیفه انقلابی خود و حضور پرشور در پای صندوق های رای باردیگر حماسه ای عظیم خلق کرده و جهانیان را متحیر عزت و همدلی خود کنند.

انتخابات به عنوان دستاورد ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی در تحقق مردم سالاری یک موهبت است که به مردم داده شد تا در تعیین سرنوشت خود و کشورشان سهیم باشند و با حضور حداکثری و آگاهانه، پیروی از خط امام (ره)، لبیک به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با شهیدان، همچون گذشته دشمنان ایران و انقلاب اسلامی را ناکام گذارند.

اکنون کمتر از 20 ساعت بیشتر به انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا باقی نمانده است، مردم معتقد هستند مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو بار دیگر اهداف دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران را ناکام می‌کند.
 
دعوت از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات
 
محمد حیدری نیا، دبیر مجمع طایفه بزرگ حیدری با اشاره به فرامین رهبر انقلاب مبنی بر اینکه "همچنان که اصل انتخابات یک تکلیف الهی است انتخاب اصلح هم یک تکلیف الهی است"، بیان کرد: با گذر از چهل سال تجربه‌اندوزی انقلاب اسلامی و ورود به گام دوم این نهضت عظیم مردمی، بی‌شک انتخابات حساس ریاست جمهوری پیش رو، فصلی دیگر از شور و امید را برای ملت سرافراز ایران رقم خواهد زد.

وی افزود: آنچه در این بین مهمتر از همه است، انتخاب فردی شایسته و پیش بَرنده اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی می باشد.

این بزرگ طایفه ادامه داد: در این برهه‌ که بیداری ملت‌های اسلامی از یک سو، و در شیب افول قرار گرفتن دولت‌های استکباری عالم از سوی دیگر، نظام جمهوری اسلامی ایران را در بزنگاه یک «پیچ بزرگ تاریخی» قرار داده است، انتخابات 28 خرداد 1400 بیش از پیش پراهمیت بوده و علاوه بر شرایط داخلی، می‌تواند شرایط منطقه‌ای و جهانی را هم تحت تأثیر فزاینده خود قرار دهد.

وی با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی، یک گفتمان اصیل، پویا و دارای برنامه در تمام شئون است، اذعان کرد: دشمنان معاند خارجی، خارج‌نشین‌های وطنی مغرض و افراد ناآگاه داخلی بیشتر از هر زمانی سعی در ناکارآمد جلوه دادن مدل حکومتی جمهوری اسلامی دارند.

حیدری تصریح کرد: نسل سوم و چهارم انقلاب، با چشمانی تیزبین و رصد دائم اوضاع و جریانات و همان طور که در مقاطع گذشته نیز به اثبات رسانده‌اند، یقیناً با انتخاب خود این گونه خیال‌پردازی‌ها را در نطفه بی‌اثر خواهند کرد.

این بزرگ طایفه گفت: از تمام پتانسیل و ظرفیت های خویش در جهت حضور و مشارکت حداکثری در استان سیستان و بلوچستان به ویژه فضای حقیقی و مجازی استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۷۶


ارسال