دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹
جمعه ای که تاریخ ساز می شود؛
لبیک مردم پایتخت وحدت به فرمان رهبری/ شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان پای صندوق‌های رای
 
مردم شیعه و سنی پایتخت وحدت گوش به فرمان مقام معظم رهبری و به منظور خلق حماسه ای دیگر از ساعات آغازین رای گیری با حضور پرشورشان پای صندوق های رای حاضر شدند تا جمعه ای تاریخ ساز را به ثبت برسانند.
به گزارش عصرهامون؛ امروز ایران سراسر شور حضور است، شیعه و سنی، مرد و زن، پیر و جوان همه آمده اند تا با مشارکت حداکثری شان سرنوشت کشور را با انتخاب فرد اصلح رقم بزنند.
 
همه آمده اند تا صحنه ای دیگر از اقتدار و عزت ملی را به جهانیان نشان دهند و جمعه ای تاریخ ساز را در صفحات تاریخ به ثبت برسانند، آن ها آمده اند تا یاس و نا امیدی را بر دل دشمنان برجای بگذارند.
 
شور و شوق فراوانی در بین مردم حاکم است، در این میان پروتکل های بهداشتی را نیز فراموش نکرده اند و علاوه بر در دست داشتن شناسنامه، با خودکار شخصی، ماسک و سایر ملزومات بهداشتی آمده اند تا ثابت کنند که هیچ چیز نمی تواند مانع حضورشان در پای صندوق های رای و ادای این تکلیف سیاسی شود.
 

یاس و ناامیدی دشمن

آیت الله مصطفی محامی، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان بیان کرد: حضور مردم نشان دهنده پایگاه قوی نظام اسلام است و امروز این حضور با نشاط را شاهد هستیم که پیامهایی برای دوستان و دشمنان انقلاب دارد و دشمنان را مایوس می کند.

وی افزود: حضور در انتخابات حق و تکلیف مردم است و مسئولیتی که در جامعه دارند و ادای دین است نسبت به امام شهدا و نشان دهنده غیرت ملی انقلابی است.

محامی ادامه داد: این حضور پر شور و هر چیزی که مایه تقویت انقلاب باشد دشمن را  ناراضی می کند در واقع تلاش برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات نشان دهنده اهمیت حضور است.

وی تاکید کرد: در هر موقعیتی که دشمنان تاکید دارند مردم مخالفت خود را با آن ها نشان داده اند و امروز نیز با حضور پر شور خود در صحنه بر این مهم صحه می گذارند.
 

حضور پر شکوه و شور و شعور مردم ایران
 
احمد علی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به این شور حضور بیان کرد: همچنان که مقام معظم رهبری تاکید داشتند که مردم از ساعات اولیه صبح پای صندوق های رای حاضر شوند، در همه جای کشور از جمله سیستان و بلوچستان مردم از ساعت ابتدایی شروع رای گیری در شعب حضور پیدا کردند.
 
وی ادامه داد: در حالی که شروع رای گیری از ساعت هفت بود، اما در برخی شعب از ساعت 6 شاهد حضور مردم برای آغاز رای گیری بودیم، این موضوع حکایت از این دارد که مردم برای رای و سرنوشت خودشان احترام قائل هستند و به خوبی در حوزه مدیریت نقش آفرینی می کنند.
 
موهبتی ابراز امیدواری کرد: با حضور پر شکوه و شور و شعور مردم ایران در انتخابات امروز، شاهد یاس و نا امیدی دشمنان و امیدواری مردم کشورمان باشیم.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۹۹۹


ارسال