جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ,17 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۲
طنز اجتماعی؛
برق موجود است؛ مسولین آب چابهار نیز در حال بررسی کمبود آب شرب هستند!
 
مردم شریف سیستان و بلوچستان اصلا نگران نباشند به گفته جناب مهندس رخشانی مهر آنقدر برق تولید می کنیم که مردم می توانند به جای نفت، برق سر سفره خود داشته باشند.
به گزارش عصرهامون، چهاربهاران، اگر چنانچه جایی کمبود برق باشد ممکن است مشکل نشتی از خط انتقال باشد و این نشتی هیچ ارتباطی به شرکت توزیع برق ندارد و تازه این شرکت لطف می کنند اکیپ اعزام کرده تا جلوی نشتی را بگیرند.
نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و روسای عزیز شوراهای شهرستان زمین و آسمان را به هم دوخته اند که تعرفه ها نجومی است شرکت توزیع برق استان اصلا کاری به نجوم و قمر ندارد چون برق نه املاک تهران است نه حقوق مدیران بانکها و نه اختلاس های اخیر است تعرفه ها را وزارت نیرو تعیین می کند و این وزارت خانه فعلا اشتباهی به جای خواب زمستانی به خواب تابستانی رفته و انشاالله تعرفه ها از زمستان ۹۶ اصلاح می شود فعلا مردم تعرفه های ۶میلیونی را پرداخت کنند و به جای وسایل برقی پرمصرف از وسایل نفتی و گازویلی استفاده کنند.
مسولین آب چابهار نیز در حال بررسی کمبود آب شرب هستند در تحقیقات اولیه مقصر اصلی مردم می باشند چون  به جای یک پمپ آب از دو پمپ آب استفاده می کنند که جناب مهندس شهلی بر تذکر داده پمپ های مکنده را از مدار خارج نمایید تا اکیپ آبرسانی کار مک زدن را خودشان انجام دهند.
مردم خونگرم چابهار در صورت کمبود آب به فلکه هیات سه نفره نرسیده به گلشهر مراجعه کنند و تانکرهای سیار منتظر حضور سبز مردم برای خرید آب مصرفی وشرب هستند. انواع آب از ۱۸هزار تومان تا ۶۰هزار تومان موجود است.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۱۹۴


ارسال