چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ,27 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۴
امام جمعه زاهدان:
بسیج، امیدی برای جهان اسلام است/ پشتوانه ملت، دلخوش کردن به مذاکرات نیست
 
امام جمعه زاهدان گفت: سرمایه و پشتوانه ملت ایران نمی تواند دلخوش کردن به مذاکرات و دروازه احتمالی گشوده از سوی استکبار جهانی باشد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، صبح امروز جمعی از اعضای ستادی هفته بسیج، فرماندهان لشکر، تیپ، گردان و گروهان های بسیج و علمای اهل تشیع و تسنن با نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان دیدار کردند.
در این دیدار آیت الله عباسعلی سلیمانی با بیان اینکه بسیج امیدی برای جهان اسلام است که باید از این تفکر پاسداری کرد، گفت: تنها راه نجات کشور عمل به توصیه های امام راحل و رهبری است.
وی پشتوانه نظام را با مردم بودن عنوان کرد و افزود: بصیرت افزایی یکی از بخش های مهم برای جامعه است که این مهم به وفور در برنامه های سپاه پاسداران به چشم می خورد.
امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه دلهره و ترس با روحیه بسیجی سازگاری ندارد، ادامه داد: سرمایه و پشتوانه ملت ایران نمی تواند دلخوش کردن به مذاکرات و دروازه احتمالی گشوده از سوی استکبار جهانی باشد.
آیت الله سلیمانی با بیان اینکه باید روحیه انقلابی گری را حفظ کرد، گفت: اگر این کار را به معنای درست کلمه انجام دهیم آنوقت می توانیم ولایت مداری خود را ثابت کنیم.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۸۷۳
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال