يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ,13 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
بیمارستان ۲۱۸ تختخوابی شهرستان سراوان که کلنگ احداث آن در سال ۸۸ به زمین زده شد و قرار بود هفته دولت سال جاری افتتاح شود، همچنان در اغما به سر می برد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، رضا رضا زاده پراپری مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان سراوان در ویژه برنامه «ماه افتاب» که در ایام دهه فجر سال گذشته در سالن آمفی تئاتر شهرستان برگزار شد، از افتتاح بیمارستان ۲۱۸ تختخوابی شهرستان در هفته دولت سال جاری خبر داده بود.
پس از اعلام برنامه ها، طرح ها و پروژه های شهرستان سراوان در هفته دولت، اثری از افتتاح بیمارستان جدید شهرستان دیده نمی شود.
شهرستان سراوان در جنوب سیستان و بلوچستان و در شرقی ترین نقطه کشور دارای یک بیمارستان با قدمت بالا می باشد که علی رغم اینکه به مردم این شهرستان خدمات رسانی می کند، به شهرستان های سیب و سوران و مهرستان نیز خدمات رسانی می کند که پاسخگوی نیاز شهروندان نیست.
قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در سفری که در ۱۹ آذر ماه سال گذشته به شهرستان سراوان داشته بود از افتتاح بیمارستان ۲۱۸ تختخوابی این شهرستان تا پایان دولت یازدهم یعنی شهریور ۹۶ خبر داده بود، اما رضا زاده پراپری مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در ایام فجر سال ۹۶ افتتاح این پروژه را به هفته دولت سال ۹۷ موکول کرد‌
امید همه مردم این منطقه به هفته دولت بود که باز هم این وعده عملی نشد و گویا قرار نیست که طلسم بیمارستان جدید شهرستان شکسته شود.
 
درویش نارویی فرماندار سراوان در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدیدی شبکه بهداشت و درمان سراوان که در 13تیرماه سال جاری برگزار شد، گفت: بیمارستان جدید در حال احداث این شهرستان با بیش از 60 میلیارد تومان اعتبار و پیشرفت فیزیکی 90 درصدی یکی از ضرورت ها و نیاز های اساسی مردم این منطقه است.
 
قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت که در ماه های اخیر به شهرستان سراوان سفر کرده بود، به همراه درویش نارویی فرماندار، ائمه جمعه و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی از بخش های مختلف بیمارستان رازی، بیمارستان جدید 218 تختخوابی در حال احداث و درمانگاه خیریه نور بازدید کرد.
 
 
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۴۲۳


ارسال