شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹
امام جمعه موقت شهرستان سراوان مطرح کرد:
حضرت فاطمه(س) به ما درس دفاع از ولایت و آرمان ها را آموخت/ سازش بعضی از کشورهای اسلامی با استکبار جهانی
 
امام جمعه موقت شهرستان سراوان گفت: حضرت فاطمه (س) به ما درس دفاع از ولایت و دفاع از آرمان ها و ارزش ها را آموخت.
به گزارش عصرهامون به نقل از شستون؛ حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار در جمع نمازگزاران روز جمعه شهرستان سراوان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ولادت با سعادت دخت نبی مکرم اسلام، گفت:  20 جمادی الثانی روز ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س)  است که امید می رود بتوانیم با برپایی مراسمات جشن در ولادت ها و مراسم سوگواری در شهادت های ائمه اطهار (ع) مهارت های الهی را کسب کنیم.

 وی افزود:  هدف از برگزاری مراسمات جشن و سوگواری در ولادت ها و شهادت ها رسیدن به اهداف ائمه اطهار (ع)  است.

 امام جمعه موقت شهرستان سراوان ادامه داد: بهره مندی از گنجینه بی پایان موجب مانا و ماندگاری در تاریخ می شود که می طلبد هموراه به یاد اهل بیت عصمت و طهارت (ع) باشیم.

 حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار با بیان اینکه ائمه اطهار (ع) همواره به ما روحیه مبارزه با ظلم و استکبار ستیزی را آموختن، یادآور شد: حضرت فاطمه (س) به ما درس دفاع از ولایت و دفاع از آرمان ها و ارزش ها را آموخت.

وی خاطر نشان کرد: امروزه مقام معظم رهبری مورد هجمه های گوناگون دشمن قرار گرفته اند که باید از مقام عظمای ولایت فاطمه وار حمایت و دفاع کنیم  چرا که ارزش و جایگاه جمهوری اسلامی ایران از ولایت فقیه است.

 امام جمعه موقت شهرستان سراوان ادامه داد: ایران تنها کشور در جهان است که علی رغم همه تهدید ها و تحریم ها تبعیت از اهل بیت (ع) دست بیعت به یزید زمان را نداده است اما کشورهایی در جهان اسلام دست بیعت و سازش با استکبار جهانی در قتل و غارت مسلمانان در اقصی نقاط جهان داده اند.


انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۰۹۳


ارسال