يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ,13 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام و المسلمین بامری گفت: مردم با حضور گسترده و دشمن شکن در یوم الله 22 بهمن ضمن اعلام تنفر از آمریکا این ندا را به جهان مخابره خواهند کرد که راه سردار سلیمانی ادامه دارد.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون ضمن دعوت از مردم جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، بیان کرد: 22 بهمن روز فجر و پیروزی حق علیه باطل و این روز یادآور ارزانی دانستن نعمات پروردگار عالم است.

 وی با بیان اینکه 22 بهمن روز یادآوری نعمت های الهی به ملت مجاهد، بصیر و انقلابی ایران اسلامی است، افزود:  باید 22 بهمن را به دلیل پیروزی حق علیه طاغوت، چپاول و استبداد گرامی بداریم چرا که این روز یوم الله است.

 امام جمعه شهرستان سراوان با توجه به چهلیمن روز از شهادت سردار سلیمانی، گفت: یوم الله 22 بهمن را هر چه باشکوه تر نسبت به سال های دیگر برگزار می کنیم تا با این اقدام به دشمن که دست به ترور و به شهادت رساندن سردار سلیمانی زد، اعلام می کنیم تا با حضور پر رنگ خود در این مراسم، تنفر خود را از آمریکا به جهانیان نشان داده باشیم.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری با بیان اینکه به یاد سردار دلها در یوم الله 22 بهمن حضور دشمن شکن خواهیم داشت، خاطر نشان کرد:  پایبندی به ارزش های دین خدا،  انقلاب اسلامی و پشتیبانی از نظام و ولایت از دیگر پیام های حضور با شکوه و گسترده مردمی در یوم الله 22 بهمن سال جاری خواهد بود. 

وی در پایان تصریح کرد:  با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن این ندا را به جهان مخابره خواهیم کرد که تا محقق شدن تمامی اهداف انقلاب، قطع دست چپاول گران عالم از سر مظلومان جهان مسیر شهدا و سردار سلیمانی را ادامه خواهیم داد.

 انتهای پیام/  
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۰۷۴۰


ارسال