يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ,13 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۷
امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان:
حفظ سلامت و جان مردم از بزرگ ترین وظایف شرعی است/کمک به مدافعان و جهادگران سلامت با ماندن در خانه
 
مولوی سید عبدالصمد ساداتی گفت: از آنجایی که ماندن در خانه در این برهه از زمان ضروریت شرعی و بهداشتی دارد، حفاظت از سلامت و جان انسان ها یکی از بزرگ ترین مقاصد شرعی است.
به گزارش عصرهامون، مولوی سید عبدالصمد ساداتی امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: به شهروندان سراوانی توصیه می شود تا جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در خانه بمانند تا وضعیت به وجود آمده کنترل شود.
 
 وی افزود: دین اسلام همواره از حفاظت و سلامت جان آسمان ها به عنوان بزرگ ترین مقاصد شرعی یاد کرده که در این برهه از زمان ماندن در خانه ضرورت شرعی و بهداشتی دارد.
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان با اشاره به اینکه توصیه و هشدار های بهداشتی و ایمنی برای سلامت مردم است، خاطر نشان کرد: اگر جان یک انسان با خانه در ماندن شهروندان نجات یابد به منزله نجات جان تمامی انسان ها و اگر یک انسان از بین رود به منزله از بین رفتن تمامی انسان ها است.
 
مولوی ساداتی تصریح کرد: مردم برای هموطنان خود باید ایثار و از خودگذشتگی نشان دهند، چرا که در خانه ماندن حداقل کاری است که می توانیم در کنار مدافعان سلامت، برای قطع زنجیره شیوع کرونا ویروس انجام دهیم.
 
وی به شهروندان توصیه کرد تا از رفت و آمد غیر ضروری در سطح شهر، معابر و بازار و همچنین از سفر غیر ضروری خود داری کنند.
 
 امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: شهروندان توصیه های بهداشتی و ایمنی لازم را جدی بگیرند و تا رفع بحران به وجود آمده، نکات بهداشتی را رعایت کنند.
 
انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۰۲۷


ارسال