پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان:
گروه‌های جهادی مهرستان در حال خدمت رسانی به مردم/160 تیم بسیجی در مبارزه باویروس کرونا فعالیت دارند
 
حسین نکویی گفت: 160 تیم از نیروهای جهادی بسیج جهت مبارزه با کرونا در عرصه‌های غربالگری و ضد عفونی اماکن عمومی و آموزش و اطلاع رسانی به مردم خدمت می‌کنند.
به گزارش عصرهامون، حسین نکوئی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد:  160 تیم از نیروهای جهادی جهت مبارزه با کرونا در عرصه‌های غربالگری و ضد عفونی اماکن عمومی و آموزش و اطلاع رسانی به مردم خدمت می‌کنند.

وی افزود: جمعی از گروه‌های جهادی شهرستان مهرستان در زمینه غربالگری، آموزش‌ها و مهارت‌افزایی و اطلاع رسانی لازم برای مقابله و پیشگیری از این بیماری ویروسی برای همکاری با مجموعه کادر سلامت از جمله مرکز بهداشت شهرستان اعلام آمادگی کرده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان ادامه داد: به دنبال شیوع بیماری کرونا در کشور و به تبع آن در استان سیستان و بلوچستان توسط سازمان بسیج سازندگی در قالب گروه‌های جهادی اقدامات شایسته ای انجام شده است.

نکویی یاد آور شد: بیش از 200 بسته بهداشتی شامل مواد شوینده و ضد عفونی کننده در بین پاکبانان شهرداری و حاشیه شهر مهرستان و‌ بخش مرزی آشار توزیع شده است.

وی خاطر نشان کرد: گروه‌های جهادی با تلاش‌های شبانه‌روزی و با همکاری فرماندار، مرکز بهداشت و شهرداری مکان‌های عمومی، مدارس، مساجد و اماکن مذهبی را گندزدایی و ضدعفونی کرده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان با اشاره به اینکه این اقدامات از ۲۳ اسفند ماه شروع تا شکست ویروس منحوس کرونا ادامه دارد، تصریح کرد: ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان جهت هرگونه همکاری باستادمدیربت بحران و مرکز بهداشت شهرستان در راستای مقابله با ویروس کرونا اعلام آمادگی دارد.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۳۰۶


ارسال