دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ,29 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۲
امام جمعه سراوان:
سپاه ترویج گر مباحث فرهنگی و دینی است/ پیشگامی سپاه در مقابله با ویروس کرونا
 
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: سپاه در کنار مباحث رزمی و مقابله با دشمنان و توطئه ها، به خوبی ترویج گر مباحث فرهنگی، دینی و معنوی در قالب برنامه های بسیج بوده است.
به گزارش شستون؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سرداوان در گفت و گو با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بیان کرد: سپاه یکی از بهترین هدیه های الهی از دل انقلاب اسلامی ایران است که از بدو تأسیس تا کنون در تمامی صحنه ها به صورت ویژه عمل کرده است.

وی افزود: در ابعاد مختلف  به ویژه در دفاع مقدس که هجمه های سنگین توسط دشمنان به انقلاب نوپای جمهوری اسلامی وارد شد، سپاه در سنگر اول و خط مقدم حضور داشت.

امام جمعه سراوان ادامه داد: همچنین سپاه پاسداران در خنثی سازی توطئه ها و فتنه ها حضور موثر داشته و با تمام توان برای حفظ و ترویج ارزش های انقلاب به خوبی عمل کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین بامری اضافه کرد: سپاه در کنار مباحث رزمی و مقابله با دشمنان و توطئه ها، به خوبی ترویج گر مباحث فرهنگی، دینی و معنوی در قالب برنامه های بسیج بوده است.

وی خاطر نشان کرد: در چهل و اندی سالی که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد، سپاه پاسداران یک شناسنامه روشن در مسیر انقلاب، ولایت، امامت و گوش به فرمان ولی فقیه بودن دارد.

امام جمعه سراوان با اشاره به اینکه امروز چهره خوبی از سپاه در تمامی صحنه ها دیده می شود، گفت:  همچون گذشته پیشینه و فلسفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روشن و به برکت وجود این نهاد مقدس آرمان ها و اهداف های انقلاب محقق شده است.

حجت الاسلام و المسلمین بامری اذعان کرد: جا دارد به بهانه سالروز تأسیس سپاه از امام راحل، شهدا و سردار سلیمانی به عنوان نماد پاسداری که به خوبی چهره پاسداری را به نمایش گذاشته است، یاد کنیم.

وی با توجه به حضور سپاه در راستای مقابله با ویروس کرونا، خاطر نشان کرد: سپاه از اولین روزها در صحنه حضور دارد و با پیشگامی و جلو داری اقدام به گند زدایی و کمک به مردم نیازمندان کرد.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۹۸۹


ارسال