سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
علی رضا شهرکی گفت: آزاد سازی خرمشهر روز طلایی خودباوری و باور به اقدامات گروه های مقاومت و همدلی است که این باور موجب شد نشان دهد گروه های مقاومت چه کارهای عظیمی را می توانند انجام دهند.
به گزارش عصرهامون؛ علی رضا شهرکی فرماندار سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به سالروز آزاد سازی خرمشهر، بیان کرد: فتح خرمشهر فتح بابی برای شکل گیری و خود باوری گروه های مقاومت شد.

وی با بیان اینکه عملیات فتح خرمشهر در تاریخ دنیا مانا و ماندگار شده است، ادامه داد: قطعا امروز این خودباوری تداعی کننده جان فشانی رزمندگان اسلام و آن تفکر بسیار زیبا که موجب شکل گیری گروه های مقاومت شد، است.

 فرماندار سراوان افزود: آزاد سازی خرمشهر روز طلایی خودباوری و باور به اقدامات گروه های مقاومت و همدلی است که این باور موجب شد نشان دهد گروه های مقاومت چه کارهای عظیمی را می توانند انجام دهند.

 شهرکی خاطر نشان کرد: اگر امروز دستاورهای بزرگی را در زمینه های مختلف کسب کرده ایم و در جهان حرف برای گفتن داریم ، ریشه در سالرزو فتح خرمشهر دارد.

وی تصریح کرد: خون شهدا و اقدامات رزمندگان ایران اسلامی را به گونه ساخته که امروز در عرصه هوا و فضا حرف اول را می زنیم و مقابله با ویروس کرونا با همدلی کارهای عظیم را انجام داده ایم.

 فرماندار سراوان در پایان گفت: فتح خرمشهر موجب شد که امروز مقابل ابر قدرت های جهان و مقابل تحریم ها مقاومت کنیم و این پایداری و مقاومت ماندگار خواهد ماند.


انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۴۰۲


ارسال