سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ,19 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۳
برای پیشگیری از ابتلا به کووید 19:
کولرهای آبی باید خارج از ساختمان قرار گیرد/ ضرورت استفاده از ماسک مقابل باد کولر در اماکن عمومی
 
خان محمد سپاهی مدرس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان باتوجه به راه اندازی کولرهای آبی در این منطقه توصیه هایی جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا انجام داد.
به گزارش عصرهامون؛ خان محمد سپاهی مدرس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: با توجه به افزایش دمای هوا و استفاده از کولرهای آبی جهت خنگ نگه داشتن منازل، بهتر است شهروندان جهت پیشیگیری از ابتلا به ویروس کرونا نکاتی را رعایت کنند.

وی افزود: می طلبد شهروندان کولرهای آبی را در فضای بیرون از ساختمان جهت داشتن تهویه مناسب قرار دهند تا هوای داخل مجدد وارد کولر نشود.

 مدرس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان ادامه داد:  در اماکن عمومی حداقل یک ساعت قبل از آغاز ساعت کاری کولر را روشن و یک ساعت پس از اتمام ساعت کاری جهت پاکسازی هوا کولر خاموش شود.

سپاهی با اشاره به اینکه  شهروندان حتما چند دریجه یا پنجر برای عبور هوا و جایگزینی هوای تازه را باز نگه دارند، خاطر نشان کرد: همچنین افرادی که در مکان عمومی در معرض باد مستقیم کولر های آبی قرار می گیرند حتما از ماسک استفاده کنند.

وی تصریح کرد: سیستم تهویه مکانیکی در آشپزخانه و سرویس های بهداشتی تعبیه شده روشن و دما بین 24 تا 30 درجه سانتی گراد و رطوبت  بین 40 تا 70 درصد حفظ شود.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۷۴۷


ارسال