يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,9 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان:
سید الشهدا محبوب قلوب اهل سنت است/ امام حسین (ع) در مسیر احیای دین اسلام از جان، مال و فرزندان خود گذشت
 
مولوی عبدالخالق حسین زهی گفت: امام حسین (ع) در راه دین اسلام و احیای سنت های رسول اکرم (ص) از جان و مال و فرزندان خود گذشت و به مقابله با ظلم و ستم پرداخت.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: امام حسین (ع) فرزند امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و همچنین نوه رسول اکرم (ص) از جایگاه ویژه ای میان اهل سنت برخوردار است.

وی افزود: محبت با اهل بیت و ائمه اطهار (ع) بسیار با ارزش است و دشمنی کردن با آنها دشمنی با خداوند متعال است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان ادامه داد: شجاعت، سخاوت و حق گویی امام حسین (ع)  و توانمندی ایشان در میدان نبرد و در احیای دین خداوند متعال باعث شد تا از جایگاه والایی میان جهانیان برخوردار شود.

مولوی حسین زهی خاطر نشان کرد:  ما امروز به عنوان مسلمان و پیروان حضرت رسول اکرم (ص) وظیفه داریم با همان شجاعت، سخاوت و حق گویی امام حسین (ع) در راستای ارزش های دین اسلام تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: امام حسین (ع) در راه  دین اسلام و احیای سنت های رسول اکرم (ص)  از جان و مال و فرزندان خود گذشت و به مقابله با ظلم و ستم پرداخت و در آن مسیر طولانی رنج و سختی های فراوانی را متحمل شد.

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان با اشاره به اینکه اهل بیت پیامبر (ص)، اصحاب و خلفا دارای جایگاه خاصی هستند، اذعان کرد:  امام حسین (ع) در میان اهل سنت محبوبیت خاصی دارد، سید الشهدا محبوب قلوب اهل سنت است.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۰۸۴


ارسال