فرماندار سراوان خبر داد؛

اعمال محدودیت های کرونایی وضعیت قرمز در سراوان/ صنوف متخلف پلمپ می شوند

1 آذر 1399 ساعت 10:00

علی رضا شهرکی گفت: محدودیت های کرونایی وضعیت قرمز در شهرستان سراوان اعمال می شود.


به گزارش عصرهامون؛ علی رضا شهرکی فرماندار سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: محدودیت های کرونایی در شهرستان سراوان نیز همانند دیگر شهرستان های قرمز کشور از امروز صبح شنبه یکم آذرماه اجرا می شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر مشاغل گروه یک شامل مراکز درمانی، داروخانه ها، خبازی ها، میوه و سبزی فروشی، سوپر مارکت ها و دیگر شغل هایی که در این گروه وجود دارند طبق اطلاعیه ستاد مقابله با کرونا می توانند فعالیت کنند.

فرماندار شهرستان سراوان ادامه داد: محدودیت های ترافیکی درون شهری نیز آن چیزی که توسط ستاد مقابله با کشور اعلام شده در سراوان نیز اعمال می شود و همچنین تردد از ساعت 21 شب تا 4 بامداد ممنوع خواهد بود.

وی در خصوص مطالبه مردم نسبت به نظارت و پایش دقیق دستگاه های نظارتی و تمکین روسای اتحادیه ها و صنوف، گفت: قاعدتا گشت نظارت، اداره صمت، اتاق اصناف  در فاز اول متولی نظارت در بازار هستند، در صورتی که صنوف تمکین نکنند دایره اماکن و انتظامی با تذکری که بهداشت و درمان اعلام می کند اقدام به برخورد و پلمپ می کنند. 

انتهای پیام/


کد مطلب: 132285

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/video/132285/اعمال-محدودیت-های-کرونایی-وضعیت-قرمز-سراوان-صنوف-متخلف-پلمپ-می-شوند

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/