يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,9 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۹
در اجرای دهمین مرحله از کمک های مومنانه صورت گرفت؛
اهدای 114 سری جهیزیه در روز مادر به زوجین کم برخوردار/ توزیع 5هزار بسته معیشتی هدیه سپاه به ‏مردم در بهار آزادی
 
سردار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا ‏سلام الله علیهم و چهل و دومین بهار پیروزی انقلاب، 114 سری جهیزیه بین نوعروسان نیازمند در استان توزیع ‏خواهد شد.‏
سردار احمد شفائی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: با بهره مندی از همه ظرفیت های نظام اسلامی به ویژه توان و ظرفیتی که در اختیار بسیج و سپاه است، با مشارکت معاونت محرومیت زدایی قرارگاه قدس و پشتیبانی نیروی زمینی سپاه، و مشارکت مردم متدین و انقلابی توزیع سبدهای حمایتی و رسیدگی به محرومان و نیازمندان یکی از برنامه های اولویت دار سپاه و بسیج است.

وی افزود: در همین راستا به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیهم و چهل و دومین بهار پیروزی انقلاب، دقایقی قبل به همت سپاه و بسیج مراسم توزیع سبدهای معیشتی و جهیزیه ها در اقصی نقاط مختلف استان پهناور سیستان وبلوچستان آغاز شد.

فرمانده سپاه سلمان استان اذعان کرد: در دهمین مرحله از اجرای رزمایش کمک مومنانه در مرکز استان، امروز نیز 114 سری جهیزیه در بین نوعروسان نیازمند در نقاط مختلف سیستان وبلوچستان توسط پایگاه های مقاومت بسیج با حفظ کرامت و شان افراد توزیع خواهد شد.

وی گفت: همچنین پنج هزار بسته معیشتی نیز توسط پایگاه های مقاومت در سطح استان در بین افراد آسیب دیده و نیازمند که از قبل شناسایی آنها در دستور کار بوده، توزیع می شود.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۷۵۴


ارسال