پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۱
مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان:
۱۳ پروژه برق به ارزش ۲۴۰۰ میلیارد ریال اسفندماه افتتاح می شود/ رفع افت ولتاژ و پایداری سیستم در سیستان و بلوچستان
 
علیرضا پرنده مطلق گفت: هفته سوم اسفندماه ۱۳ پروژه برق منطقه ای به ارزش ۲ هزار و چهارصد میلیارد ریال در سیستان و بلوچستان به بهره برداری می رسد.
علیرضا پرنده مطلق، مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: هفته سوم اسفندماه ۱۳ پروژه برق منطقه ای در قالب پویش ملی الف ب ایران به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: این طرح ها به ارزش ۲ هزار و چهارصد میلیارد ریال به بهره برداری می رسد و در رفع مشکل افت ولتاژ منطقه و افزایش حفاظت و پایداری سیستم تاثیرگذار است.

این مقام مسئول بیان کرد: خط ۲۳۰ کیلوولت تنگه سرحه به نیکشهر به ارزش هزار و صد و چهل میلیارد ریال یکی از پروژه های مهم و قابل افتتاح است.

پرنده مطلق بیان کرد: توسعه پست ۲۳۰ به ۶۳ کیلوولت پهره نیز با هدف افزایش پایداری شبکه فوق توزیع ایرانشهر و نواحی اطراف آن به ارزش بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال به اتمام رسیده است.

وی اظهار کرد: همچنین توسعه پست های ۶۳ کیلوولت چاهان، دامن، چاه کیچی، میرجاوه و لاشار نیز از دیگر پروژه های قابل افتتاح خواهد بود.

مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان گفت: افتتاح این پروژه ها موجب رفع مشکل افت ولتاژ، بهبود خدمت رسانی به مناطق محروم، تکمیل رینگ انتقال استان، ایجاد بستر لازم برای توسعه صنعتی و ایجاد رضایتمندی حداکثری مشترکین می شود. 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۴۹۶۹


ارسال