يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ,24 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۰
رئيس هيات بازرسي انتخابات مهرستان خبر داد؛
آغاز بکار هيأت بازرسى انتخابات شهرستان مهرستان
 
ناصر درازهی از آغاز به کار هیأت بازرسی انتخابات شهرستان مهرستاد خبر داد.
به گزارش عصرهامون، ناصر درازهی رئيس هيات بازرسي انتخابات مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: اين هيات با هدف رصد فعاليت هاي انتخاباتي در دو انتخابات سيزدهمين دوره رياست جمهوري و ششمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در اين شهرستان تشكيل شده است.

ناصر دُرازهى افزود: در اين هيات، مسائل و فعاليت هاي انتخاباتي بررسي و ارزيابي شده و به شكايات در اين زمينه از سوي مردم و ستادهاي انتخاباتي و دستگله های اجرایی رسيدگي مي شود.

این مقام مسئول ادامه داد: ايجاد تعامل سازنده با نامزدها و ستادهاي انتخاباتي براي عمل و تطبيق اين تحركات با قوانين و پرهيز از تخلفات در انتخابات پيش رو از جمله رويكردهاي اين هيات است.

دُرازهی خاطرنشان کرد: دستگاه هاي اجرايي، دولتي و برگزار كننده انتخابات نيز به صورت مستمر توسط اين هيات مورد رصد قرار گرفته و در صورت بروز هرگونه تخلف بر اساس قانون با آنان رفتار خواهد شد.

وي با تاكيد بر لزوم رعايت قوانين و نيز احترام متقابل نامزدهاي انتخاباتي یادآور شد: برگزاري اين انتخابات در آرامش كامل و تسريع و تسهيل در آن نيازمند همراهي تمامي آحاد مردم و تمكين كانديداها به قوانين است.

وي با تاكيد بر لزوم مشاركت مردم در برگزاري هرچه بهتر اين انتخابات اضافه كرد: شهروندان مي توانند هرگونه شكايات و انتقادات را به دبيرخانه اين هيات مستقر در فرمانداري مهرستان مطرح و با شماره تلفن ٣٧٧٢٤٤٠١ منعكس كنند.

لازم به ذکر است ، بر اساس ابلاغيه وزارت كشور، ناصر درازهى به عنوان رئيس، على فهرجى به عنوان دبير و اسماعيل گلزارى نيز به عنوان عضو هيات بازرسي انتخابات شهرستان مهرستان منصوب شدند.

انتخابات سيزدهمين دوره رياست‌ جمهوري و ششمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در ٢٨ خرداد ١٤٠٠ برگزار مي شود.

خبرنگار:مهران خاکی زائی

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۴۷۷


ارسال