شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,8 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۷
امام جمعه سراوان:
دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی یک اصل است/ غنی سازی ۶۰ درصد سیلی ایران به خرابکاری در نطنز
 
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: غیر قابل اعتماد بودن آمریکا یک اصل است که امامین انقلاب به این مباحث پرداخته اند و زمانی که پیشوای ما مباحثی را اعلام می کند اگر در آن مباحث سهل انگاری شود ضررهای مادی و معنوی بر ملت و امت به دنبال خواهد داشت.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه سراوان در خصوص نشست بعضی از مسئولین با کشورهای ۴+۱ بیان کرد: غیر قابل اعتماد بودن آمریکا یک اصل است که امامین انقلاب به این مباحث پرداخته اند و زمانی که پیشوای ما مباحثی را اعلام می کند اگر در آن مباحث سهل انگاری شود ضررهای مادی و معنوی بر ملت و امت به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: در انقلاب اسلامی به لطف خداوند متعال مردم بصیر، انقلابی، ولایی هستند که از توطئه دشمن و فرموده های امام خود غافل نیستند اما بعضی ها به طریقی چه جاهلانه و عامدانه تمرد داشته اند که ضربه ها خورده ایم.

خطیب جمعه سراوان گفت: مستکبران و چپاول گردان دشمنان انقلاب اسلامی هستند که در تاریخ و عصر حاضر مشاهده کرده ایم که برای منافع خود از هیچ‌کشتاری صرف نظر نمی کنند، باید مسئولین توجه داشته باشند جای هیچ گونه خطا و سهل انگاری نیست و یک‌صدایی در رفتار و گفتار در همه مباحثی دیپلمات های ایرانی باید دیده شود که دیگر خطاهای قبلی تکرار نشود.

حجت الاسلام و المسلمین بامری با اشاره به اینکه آمریکایی ها بعد از انعقاد سند راهبردی ایران و چین به تکاپو افتاده اند و دست به خرابکاری در نطنز زده اند، اضافه کرد: با ظرافت، هوش و درایتی که امام انقلاب ما دارد به نقطه ای رسیده ایم که دیگر هجمه های دشمن اثر ندارد و خنثی شده و از برخی مشکلات گذر کرده ایم.

وی گفت: رژیم غاصب صهیونیستی و هم آمریکای جنایت کار و کشورهای مرتجع بی هویت عربی و تمام کسانی که در جرگه استکبار هستند ضربه های مهلکی از ایران اسلامی و گروه های مقاومت خورده اند که امروز در مباحث داخلی خود دچار تزلزل شده و باید منطقه را ترک کنند.

امام جمعه سراوان خاطر نشان کرد: دشمنان اگر در نطنز خرابکاری می کنند اما ضربه های مهلکی نیز خورده اند اما باید سیلی محکم بی هوش کننده به این افراد زده شود که با اعلام غنی سازی ۶۰ درصد پاسخ قاطع به خرابکاری دشمنان داده شد.

حجت الاسلام و المسلمین بامری به شهادت ۲ مرزبان شهرستان در پاسداری و حراست از مرزهای کشور اشاره کرد و افزود: دشمن بداند که با انجام چند اقدام خرابکارانه و کور نمی تواند ملت ایران را از مسیر خود دور کند، افرادی که عضو گروه های تروریستی می شوند انسانی های یاغی هستند که هر عملی انجام دهند خبیثانه و شیطان صفتانه است که همه صاحبان تریبون و علما باید بصیرت افزایی را برای مردم در خصوص مباحث دینی داشته باشند.

وی در پایان نیز در خصوص اقلام مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان به دست اندرکاران مربوطه توصیه کرد که نباید به افراد سودجو مجال سودجویی داد و در بحث توزیع اقلام مورد نیاز ماه مبارک رمضان در زمان شیوع ویروس کرونا نظارت بیشتر انجام شود

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۷۰۶


ارسال