سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,18 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۷
به مناسبت ماه مبارک رمضان؛
استارت مسابقات جام رمضان در زادگاه خورشید ایران زده شد/ کمبود امکانات ورزشی حلقه مفقوده جوانان مهرگانی
 
به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف ترویج و اشاعه ورزش میان جوانان روستایی، مسابقات جام رمضان با رقابت هشت تیم در بخش مهرگان سراوان آغاز شد.
به گزارش عصرهامون؛ رحمان بخش بهرام زهی مسئول برگزاری مسابقات جام رمضان در بخش اسفندک در گفت و گو با شستون بیان کرد: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، مسابقات فوتسال جام رمضان بين هشت  تيم از روستاهای بخش مهرگان و با همت دهياري دریدر، شورای اسلامی روستا و همکاری هيئت بازی های بومی محلی روستايی سراوان در زمین ورزشی کوهستان پارک دریدر در شامگاه روز جمعه مورخه 25 فروردین آغاز شد.
 
وی افزود: :اين دوره از مسابقات به منظور ترويج و اشاعه ورزش و کشف استعدادها در ميان جوانان روستا و در راستاي غنی سازي اوقات فراغت روستائيان به مرحله اجرا در آمده است.
 
مسئول برگزاری مسابقات جام رمضان بخش اسفندک ادامه داد: بر اساس برنامه ريزی انجام شده بازي ها تا اواخر ماه مبارک رمضان به طول خواهد انجاميد و در پايان اين دوره از مسابقات به تيم های برتر اين رقابت ها جوايزي اهدا خواهد شد.

بهرام زهی نبود امکانات و زیر ساخت های ورزشی در این بخش را حلقه مفقود شده جوانان پر شور و نشاط و همچنین با استعداد این منطقه بیان و از نبود حتی یک سالن ورزشی در بخش مهرگان ابراز گلایه کرد.


وی خاطر نشان کرد: توسعه فضاهای ورزشی در این برهه از زمان که بسیاری از نوجوانان و جوانان به فضای مجازی روی آوردند که مخاطرات زیادی را بر جای می گذارد امری بسیار ضروری است که باید مورد توجه متولیان ورزشی قرار گیردو

این مقام مسئول اضافه کرد: با غنی سازی اوقات فراغت می توان هم سطح سلامت جامعه را افزایش داد و هم مقابل بسیاری از آسیب های اجتماعی را گرفت و سطح شادابی و نشاط جامعه را ارتقاء داد.

بهرام زهی اذعان کرد: در بخش مهرگان زیر ساخت های لازم برای نصب چمن مصنوعی به مدت چهار سال است که مهیا شده اما تاکنون هیچ اقدامی برای نصب انجام نشده که مطالبه به حق اهالی این  منطقه داشتن یک سالن ورزشی مناسب و زمین چمن است که انتظار می رود این خواسته از طریق رسانه به گوش مسئولین رسیده شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۷۱۱


ارسال