سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,18 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
سعید تجلیلی گفت: امروز دسیسه های استکبار و صهیونیسم یکی پس از دیگری در منطقه با حضور قدرتمندانه سپاه پاسداران نقش بر آب شد.
به گزارش عصرهامون؛ سعید تجلیلی فرماندار سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: دوم اردیبهشت ماه یادآور رویداد مهم در تاریخ پر فراز و نشیب جمهوری اسلامی ایران  است که با تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران سپاه پاسدارن شکل گرفت.

وی افزود: در شرایطی این موضوع را جشن می گیریم که تحت رهبری خردمندانه رهبر انقلاب حضور قدرتمند سپاه پاسداران و دیگر نیروهای نظامی و انتظامی توانسته ایم تمامی دسیسه های استکبار جهانی و صهیونیسم را در منطقه یکی پس از دیگری را با شکست مواجه کنیم.

فرماندار سراوان گفت: امروز ایران اسلامی به عنوان یکی از بازیگران تصمیم گیر و تصمیم ساز در منطقه منطقه مطرح است.

تجلیلی ادامه داد: سپاه پاسداران در تمام زمینه ها خدمت گذار مردم بوده و خواهد بود، در سنوات گذشته در سیل و زلزله و همچنین زمان شیوع کرونا با حضور موثر و به موقع در میدان آسیب جان بسیاری از مردم را نجات داد.

وی خاطر نشان کرد: با همکاری بسیار مطلوب سپاه پاسدران در بحران کرونا طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در کل کشور انجام شد که توفیقات بسیار خوب و چشمگیری  در بحث آگاهی رسانی به مردم و مقابله با ویروس منحوس کرونا حاصل شد که این روز مبارک را به تمام ملت ایران به ویژه شهروندان سراوانی و سبزپوشان مجاهد سپاه تبریک می گوییم.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۶۸۲۶


ارسال