پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۴
فرمانده سپاه شهرستانی سراوان خبر داد؛
سکانسی دیگر از مواسات و همدلی در زادگاه خورشید ایران/ کارگران بسته معیشتی گرفتند؛ معلمان تجلیل شدند
 
احمد مالدار گفت: به مناسبت هفته کار و کارگران به کارگران شهرداری سراوان و محمدی بسته معیشتی اهدا شد و شماری از معلمان به منظور ارج نهادن جایگاه معلمی تجلیل شدند.
به گزارش عصرهامون؛ احمد مالدار فرمانده سپاه سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: ماه مبارک رمضان فرصت بسیار ارزشمند برای انجام فعالیت های خدا پسندانه است که می‌توان با دستگیری اقشار نیازمندان و کم برخوردار جامعه توشه ای برای آخرت خود ذخیره کرد.

وی افزود: ماه رمضان امسال با وجود شیوع ویروس کرونا در حال سپری شدن است که بسیاری از مشاغل و کسب و کار ها را تحت الشعاع قرار داده است.

این مقام مسئول گفت: کارگران از جمله اقشار نیازمند جامعه و کم درآمد به شمار می روند که کووید ۱۹ معیشت و اقتصاد آنها را تحت تاثیر قرار داده که از این بابت در رنج هستند.

مالدار خاطر نشان کرد: به مناسبت هفته کار و کارگر طبق برنامه ریزی های انجام شده تصمیم بر آن شد که از شماری از کارگران شهرداری سراوان و محمدی تجلیل شود که طبق مراسم برگزار شده با رعایت پروتکل های بهداشتی ۴۰بسته غذایی میان کارگران شهرداری سراوان، ۱۷ بسته معیشتی و ۱۴۰ پرس غذای گرم میان کارگران شهرداری محمدی توزیع شد.

وی گفت: همچنین به منظور ارج نهادن جایگاه معلم و روز شورا تعدادی از معلمین و اعضای شورای شهر محمدی مورد تجلیل قرار گرفتند. فرمانده سپاه سراوان ادامه داد: کمک های مردمی، خیرین و همکاری شهروندان سراوانی در رزمایش کمک مومنانه، همدلی و مواسات جلوه ای دیگر از جامعه اسلامی و وحدت میان شیعه و سنی را در شرقی ترین نقطه ای به نمایش گذاشت که موجب شد از فشار اقتصادی بر مردم کم در آمد این منطقه کاسته شود.

مالدار اذعان کرد: همچنین با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره ) و بسیج سازندگی سپاه سومین مرحله از پویش ایران همدل با راه اندازی یک آشپزخانه و با هدف اطعام مهدوی در حال انجام است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۱۲۸


ارسال