شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,8 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۷
قدر دانی امامان جمعه و جماعت مهرستان از سپاه؛
رضایت بخش بودن فعالیت های جهادی سبزپوشان جهادگر در حل مشکلات معیشتی مردم/سپاه در خدمت رسانی به مناطق محروم حرف اول را می زند
 
شماری از امامان جمعه و جماعت اهل سنت مهرستان از خدمات جهادی سپاه و مدیریت و کنترل توزیع کالاهای تنظیم بازار قدر دانی کردند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، این روزها معیشت، اقتصاد و همچنین گرانی و تورم مردم را در تنگنا قرار داده و از سوی دیگر عدم مدیریت صحیح در توزیع کالاهای تنظیم بازار موجب گلایه بسیاری از مردم شده است.

گران شدن قیمت کالاهای اساسی در تمامی نقاط کشور به ویژه استان سیستان و بلوچستان سفره مردم را بیش از پیش خالی کرده چرا بنا به گفته خود ساکنین این منطقه اکثر مردم فاقد شغل هستند و از طریق یارانه ارتزاق می کنند.

مسئولین برای کاهش فشار اقتصادی به مردم طرح تنظیم بازار را اجرا اما این طرح با عدم مدیریت صحیح مواجه شد و رنجی دیگر بر رنج های مردم محروم این منطقه افزود به طوریکه ساعت ها در انتظار دریافت گوشت سفید، روغن، شکر و برنج قرار گرفته و بعضی ها نیز روزها در انتظار بودند اما موفق به دریافت کالای مورد نیاز خود نشدند.

این موضوع باعث شد که شهروندان مهرستانی گلایه خود را با نهاد مردمی و جهادی سپاه این شهرستان مطرح و از آنها خواستار ورود و کنترل و مدیریت شدند که پس ورود جهادگران بسیجی به عرصه بار دیگر باعث شد تا کارنامه آنها در نزد مردم مورد پذیرش قرار گیرد.

در همین راستا مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه اهل سنت مهرستان در خطبه های نماز جمعه این هفته خود بیان کرد: از مجموعه خدمات سپاه پاسداران تقدیر و تشکر می شود، سپاه در همه امور گام اول را برداشته و در تنظیم بازار عملکرد خوبی داشته است که موجب خرسندی شهروندان شده است.

وی افزود: همچنین در ماه مبارک رمضان در توزیع بسته های معیشتی و همچنین افطاری به نیازمندان بسیار خوب عمل کرده است.

امام جمعه اهل سنت مهرستان خاطر نشان کرد: تا کنون فعالیت های جهادی بسیار خوبی از این ارگان مردمی و مخلص را شاهد بودیم که از خداوند خواستاریم به این نیروهای مخلص اجر عظیم بدهد.

مولوی گوری امام جمعه اهل سنت روستای چاهوک نیز در خطبه های این هفته خود گریزی به خدمات و تلاش های سپاه در مهرستان زد و گفت: جادارد از خدمات شایسته سپاه پاسداران که در تنظیم بازار ورود پیدا کردند و مشکل مرغ، نان، گاز و بنزین را در حد توان مرتفع ساختند که آرامش میان مردم مشاهده می شود قدر دانی کنیم.

همچنین مولوی کرد امام جمعه مسجد جامع نبی اکرم مهرستان از عملکرد سپاه پاسداران که در محرومیت زدایی و رفع موانع اقتصادی در استان وشهرستان ونیز در توزیع کمکهای مومنانه بین نیازمندان پیشتاز بوده و نیز در تنظیم و ثبات بازار اقدامات عالی داشته است قدر دانی کرد.

وی گفته است که عملکرد فرماندهی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، فرماندهی قرارگاه شهید سجاد و فرماندهی سپاه مهرستان در جهت رفع مشکلات مردم این استان ستودنی است.

مولوی بزرگ زاده امام جمعه اهل سنت روستای دیهی نیز ضمن قدر دانی از فعالیت های جهادی سپاه پاسداران در این منطقه در خطبه های نماز جمعه این هفته خود گفته است که: در این بحران ها سپاه وارد میدان شده و به مردم مستمند کمک معیشتی و مومنانه کرده، بین نیازمندان غذای گرم توزیع کرده که این اقدامات نشانه مردمی بودن و دغدغه رفع مشکل مردم را دارد.

مولوی دهانی امام جمعه اهل سنت رگنتیک نیز گفت: امروزه سپاه در خدمت رسانی به مناطق محروم حرف اول را میزند و خدماتشان جای تشکر دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۱۶۲


ارسال