سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار گفت:روز جهانی قدس با هدف حمایت و همدلی و همبستگی با مردم مظلوم فلسطین نام گذاری شده است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار امام جمعه موقت سراوان بیان کرد: دشمنان سعی دارد از طریق شبیخون فرهنگی و جنگ نرم در فضای مجازی دین و اعتقادات و ارزش های ما را بگیرید.

وی افزود: دشمن تلاش کرده در سال های اخیر با فشار های اقتصادی و تحریم مردم را از نظام، انقلاب و ارزش های انقلاب دور کند.

امام جمعه موقت سراوان ادامه داد: امروز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان است که بنا به فرمایش امام راحل (ع) در ۱۶ مرداد ۱۳۵۸ خطاب به تمامی مسلمین جهان آخرین جمعه رمضان را به عنوان روز قدس نامگذاری کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار اضافه کرد: روز جهانی قدس با هدف حمایت و همدلی و همبستگی با مردم مظلوم فلسطین نام گذاری شده، مردمی که توسط رژیم جعلی اسرائیل با حمایت و پشتیبانی آمریکای جنایت کار در منطقه خاورمیانه غده سرطانی را به وجود آوردند مورد آزار و شکنجه قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: روز جهانی قدس به منظور پیوند دادن امت های اسلامی حول یک محور برای همدردی و حمایت از مردم فلسطین شکل گرفت اما صرفا به معنای حمایت بدون پشتوانه عقیدتی نیست، حمایت ایران از مردم مظلوم فلسطین هم بعد استراتژیک و ایدئولوژیک و عقیدتی را در بر دارد چرا که مشترکان فراوانی با هم داریم.

امام جمعه موقت سراوان خاطر نشان کرد: هر کجا مظلومی ندا دهد و از جمهوری اسلامی کمک بخواهد ما برای کمک به او می شتابیم چرا که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مظلومین و مستضعفین بر اساس ایدئولوژی و آیات قرآن بنیان شده است.

حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار گفت: افرادی که ندای نه غزه و نه لبنان سر می دهند و می گویند چرا از فلسطین، غزه، لبنان، عراق، سوریه و افغانستان حمایت کنیم بویی از اسلام نبردند.

وی با بیان اینکه روزی بود که فلسطینیان با سنگ و کلوخ با اسرائیل مبارزه می کردند اما امروز فلسطین با موشک و تجهیزات نظامی به جنگ اسرائیل می رود، تصریح کرد:سپاه مقدس قدس خار چشم دشمنان ایران اسلامی از جمله آل سعود، اسرائیل و استکبار جهانی است و قوت قلبی برای مردم مظلوم و ستمدیده سوریه، عراق و حزب الله لبنان و مردم فلسطین به شمار می رود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۲۹۸


ارسال