سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۹
فرمانده سپاه سراوان خبر داد؛
کمک مومنانه از جنس کمک به زلزله زدگان سی سختی/ ۲میلیارد و ۷۷ میلیون ریال توسط سپاه سراوان جمع آوری شد
 
احمد مالدار گفت: مبلغ ۲میلیارد و ۷۷ میلیون ریال توسط سپاه شهرستانی سراوان جهت کمک به مردم زلزله زده سی سخت جمع آوری شد.
به گزارش عصرهامون؛  احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستانی سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: بسیج پیشکسوتان و حوزه های مقاومت سپاه شهرستانی سراوان جهت کمک به مردم زلزله زده سی سخت در ناهوک و دیگر نقاط شهرستان اقدام به جمع آوری کمک های نقدی مردم نوع دوست سراوان کردند.
 
وی افزود: در قالب کمک مومنانه جهت کمک به هموطنان زلزله زده سی سختی؛ ۲ میلیارد و ۷۷ میلیون ریال وجه نقد به همت سپاه و مردم نوع دوست سراوانی جمع آوری شد که از این مقدار ۱۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان توسط بسیج پیشکسوتان در ناهوک و مابقی به همت حوزه های مقاومت این سپاه و خیرین جمع آوری شده است.
 
فرمانده سپاه سراوان ادامه داد: در دین اسلام به ویژه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمک به دیگران بدون در نظر گرفتن دین و مذهب دارای ارزش و جایگاه والایی است که نمونه بارز آن را در حوادث، بلایا و به ویژه در زمان بحران کرونا در کشور شاهد بودیم.
 
مالدار اضافه کرد: خیرین سراوانی علاوه بر اینکه از سال گذشته تا کنون کمک های قابل توجه ای را به نیازمندان و بیماران متاثر از کرونا انجام داده اند، این بار نیز در قالب رزمایش کمک مومنانه به یاری هموطنان زلزله زده سی سختی شتافتند تا بار دیگر اتحاد و همبستگی میان اقوام ایرانی را به نمایش بگذارند.
 
انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۳۲۹


ارسال