دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ,14 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
محرومیت زدایی در سیستان وبلوچستان با مشارکت همه جانبه بسیج سازندگی و ادارات و سازمان های مربوطه سرعت می گیرد.
به گزارش عصرهامون، روز گذشته سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با هدف افتتاح پروژه های محرومیت زدایی وارد سیستان و بلوچستان شد.

افتتاح مسکن محرومین

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در بدو ورود اقدام به افتتاح مسکن محرومین در شهر زاهدان کرد و گفت: از آنجایی که کار بسیج و سپاه خدمت رسانی به محرومین و نیازمندان است، توجه به مسکن محرومین اولویت کار گروه های جهادی بوده که در این راستا جهادگران بدون هیچ چشم داشتی همت و تلاش شبانه روزی خود را برای ارائه خدمت به محرومین بکار گرفته اند.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح ها ارائه خدمت بی منت به محرومین و نیازمندان و گره گشایی از مشکلات اقتصادی و معیشتی آنان است.

محرومیت زدایی از روستاها اولویت طرح پایش بسیج سازندگی

زهرایی در ادامه سفر خود در جلسه ای که با حضور استاندار سیستان وبلوچستان، عوضعلی فقیری معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان وجمعی از مسئولان استانی داشت، افزود: ظرف مدت دو هفته کار پایشی طرح جامع محرومیت زدایی انجام و آمار و اطلاعاتی جمع آوری خواهد شد تا پس از آن برای جمع بندی و ورود به فاز عملیاتی وارد شویم.

وی اذعان کرد: اولویت کار در اجرای این طرح در مناطق روستایی به ترتیب آب کشاورزی و شرب، مسکن، جاده بین مزارع روستایی و کارگاه های زیرساخت اشتغال خواهد بود.

این مقام مسئول تصریح کرد: در محلات حاشیه شهر نیز رفع محرومیت که موضوع جلسه بود، در دستور کا قرار دارد.

 انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۷۷۵۵


ارسال