امام جمعه اهل سنت مهرستان مطرح کرد؛

نا امیدی دشمن با حضور پرشور مردم در انتخابات 1400/ حل مشکلات اقتصادی در گرو انتخاب فرد متحول گرا و ترمیم گر اقتصادی است

30 ارديبهشت 1400 ساعت 8:59

مولوی حسین زهی گفت: حضور پر شور مردم پای صندوق های رأی دشمن را نا امید و دلسرد می کند.


به گزارش عصرهامون؛ مولوی حسین زهی امام جمعه اهل سنت مهرستان در گفتگو با خبرنگار شستون بیان کرد: انتخابات مسئله بسیار مهم در جامعه به ویژه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود و حضور پرشور مردم در این انتخابات بیگانگان را ناامید می‌کند.

وی افزود: حضور با شکوه و دشمن شکن مردم پای صندوق های رای نشان می دهد که ملت فهیم ایران همواره پایبند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

امام جمعه اهل سنت مهرستان ادامه داد: معاندین و ضد انقلاب گمان می‌کنند که با دسیسه در فضای رسانه‌ای و مجازی می‌توانند مردم را از نظام و دستاوردهای انقلاب دلسرد کند اما مردم همواره با هوشیاری و آگاهی و همچنین بصیرت کافی همراهی خوبی را در صحنه های مختلف با انقلاب اسلامی ایران داشته اند و با حضور به موقع خود در صحنه نقشه دشمنان نظام را نقش بر آب کردند.

مولوی حسین زهی گفت: بهتر است مردم فردی را انتخاب کنند که بتواند متحول گرا باشد، سیاست مهربانانه داشته باشد، ترمیم گر اقتصادی باشد دارای فکر و ذهن جهادی در خصوص آبادانی باشد و توسعه و پیشرفت را برای جامعه به ارمغان آورد.

وی اذعان کرد: به مردم توصیه می شود با بصیرت و دانش کافی در انتخابات سال ۱۴۰۰ شرکت و فردی را انتخاب کنند که در سال های آینده از انتخاب خود پشیمان نشود، کسی که بتواند مشکلات مردم را حل کند و حرف حق را بیان کند.

امام جمعه اهل سنت مهرستان افزود: حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای ناامیدی دشمنان را به دنبال دارد آنها به دنبال این هستند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند اما همواره مردم با حضور پرشور در صحنه های مختلف از جمله راهپیمایی‌ها، انتخابات و مناسبات ملی و مذهبی تو دهنی محکمی به دشمن می زنند.
 

مولوی حسین زهی بیان کرد: ملت ایران کاندیدی را انتخاب کنند که بتواند مشکلات به ویژه معیشت و اقتصاد را حل کند و میانه‌رو باشد.

وی خاطر نشان کرد: پای صندوق های رای حضور داشتن یعنی نسبت به آبادانی مملکت همگام و همراه با بودن با نظام است پس با حضور با شکوه و پر شور و شعف در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا 1400 بار دیگر نشان خواهیم داد که پایبند نظام، انقلاب و خون شهدا هستیم و اجازه نخواهیم داد دشمن از مشکلات داخلی ما بهره مند شود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 137861

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/video/137861/نا-امیدی-دشمن-حضور-پرشور-مردم-انتخابات-1400-حل-مشکلات-اقتصادی-گرو-انتخاب-فرد-متحول-گرا-ترمیم-گر

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/