يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ ,19 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۴
رئیس مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
دنیا نظاره گر انتخابات 1400 ایران/ پیشرفت و آبادانی در گرو انتخاب اصلح است
 
ملک فاضلی گفت: بهتر است مردم در انتخاب خود درایت کافی داشته باشند و افراد توانمند و برنامه ریز خوبی را انتخاب کنند چرا که پیشرفت و آبادانی زمانی حاصل می شود که افراد توانمند روی کار باشند.
به گزارش عصرهامون؛ ملک فاضلی رئیس مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: در طول چهل ساله ای که از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران می گذرد مردم سیستان و بلوچستان به ویژه سراوان در تمامی انتخابات ها حضور مسنجم و یک پارچه داشته اند به گونه ای که می توان گفت برای مشارکت در پای صندوق های رأی پیش قدم بوده اند.
 
وی افزود: علی رغم اینکه نسبت به دیگر نقاط کشور دارای محرومیت هایی هستیم، اما مردم استان و به ویژه سراوانی ها جانانه در انتخابات ها شرکت و حماسه آفرینی کرده اند به طوریکه در سنوات گذشته در خط اول مشارکت بوده ایم و یا اینکه حداقل جزء پنج حوزه انتخابیه اول در سطح کشور در انتخابات حضور پررنگ داشته ایم.

نماینده حوزه انتخابیه سراوان ادامه داد: در انتخابات اخیر سراوان با میزان مشارکت 70 درصد در استان رتبه اول و به نوعی در سطح کشور نیز مشارکت بالایی را داشته است که مردم سراوان با این میزان مشارکت در انتخابات پیام خود را به مسئولین رساند که به وظیفه ملی خود عمل کردند و علاقه خود را به نظام و انقلاب نشان دادند حال نوبت مسئولین است که حداقل ها را برای این منطقه فراهم کنند.

فاضلی خاطر نشان کرد: به عنوان نماینده مردم از مشارکت باشکوه و پر رنگ مردم حوزه انتخابیه در ادوار گذشته قدر دانی می کنم و درخواست دارم آنچه سهم مردم است به خوبی انجام شود چرا که دنیا نظاره گر انتخابات 1400 ایران است که مردم چگونه مشارکت خواهند داشت.
 
وی بیان کرد: وظیفه تمامی مسئولین و دست اندر کاران این است تا شرایط را به گونه ای فراهم کنند که جامعه به صورت یکپارچه و با وحدت همگانی در انتخابات شرکت کنند.
 
این مقام مسئول توصیه کرد تا مردم یک انتخاب اصلح داشته باشند، با درایت گزینش کنند و افرادی که فاقد توانمندی هستند را انتخاب نکنند؛ در مناطق روستایی و شهری افرادی انتخاب شوند که برنامه ریز خوبی برای جامعه باشند تا آینده ای بهتر برای نسل آینده ترسیم شود.
 
فاضلی گفت: زمانی توسعه و پیشرفت و آبادانی رخ می دهد که برنامه ها از دل جامعه و به صورت بومی باشد پس انتظار می رود مردم افرادی را انتخاب کنند که درد مردم را بفهمند و خود را مدیون رای مردم بدانند.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان اضافه کرد: پس انتظار می رود با مشارکت همه جانبه در انتخابات پیش روحضور حداکثری داشته باشیم  و افراد شایسته را انتخاب کنیم تا با توجه به ظرفیت های موجود در حوزه انتخابیه شاهد یک اشتغال پایدار و مازاد بر نیاز منطقه با وجود نیروی اسنانی و معادن سرشار در این منطقه باشیم.
 
انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۰۵۸


ارسال