يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ ,19 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
جمعه حسین بر گفت: با مشارکت حداکثری در پای صندوق های رأی به ندای مقام معظم رهبری لبیک می گوییم و به دشمن نشان می دهیم که به هر میزان که تحریم کند ما ذره ای از آرمان های خود کوتاه نخواهیم آمد.
به گزارش عصرهامون؛ جمعه حسین بر آزاده و جانباز هشت سال دفاع مقدس در گفت و گو با شستون بیان کرد: مشارکت در  انتخابات در جمهوری اسلامی ایران بر تک تک مردم ایران زمین که در این مملکت زندگی می کنند وظیفه شرعی است؛ این وظیفه به این جهت وظیفه شرعی است که برای هر وجب از این خاک شهیدی خوابیده است، که با انجام به وظیفه ملی و شرعی خود به ندای مقام معظم رهبری لبیک می گوییم.

 وی گفت: باید با مشارکت حداکثری در انتخابات 1400 به تمام دنیا نشان دهیم که ملتی با ایمانیم که به خاک، پرچم و مملکت خود وفادار هستیم. 

این آزاده و جانباز جنگ تحمیلی ادامه داد: وظیفه علما، مسئولین، جانبازان، ایثارگران و تمامی آحاد مردم است که در انتخابات حضور داشته باشند و به دنیا نشان دهند که به هر میزان هم تحریم کنند ذره ای از آرمان های خود کوتاه نخواهیم آمد.

حسین بر خاطر نشان کرد: معتقد است هرکسی در انتخابات شرکت نکند در جبهه دشمن قرار دارد چرا که برای اینکه ایرانی آباد داشته باشیم یک شهید را فدای انقلاب کرده ایم پس وظیفه داریم در انتخابات شرکت داشته باشیم.

وی اذعان کرد: دشمن از زمان شکل گیری انقلاب اسلامی ایران دشمنی خود را با انقلاب آغاز کرده و تلاش کرده تا مردم در انتخابات مشارکت نداشته باشند تا شاید بتواند جمهوری اسلامی را تضعیف کنند اما بداند که ملت با حضور در انتخابات نشان خواهند داشت که پشتوانه نظام و ولایت فقیه هستند.
 
این جانباز هشت سال دفاع مقدس اضافه کردک اگر کوتایی هایی رخ داده مربوطه به مسئولین بوده و نه نظام، ما نظامی با صلابت و مقتدر داریم، هدف دشمن این است که مردم را از دستاوردهای نظام و انقلاب دلزده کند تا ملت در انتخابات حضور نداشته باشند اما مردم دشمنی دشمنان را به خوبی فهمیده اند و بار دیگر حماسه آفرینی خواهند کرد.
 
حسین بر بیان کرد: سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر است، فتح خرمشهر به سادگی رخ نداده افرادی چون شهید صیاد شیرازی، شهید میرحسینی و شهید حاج قاسم سلیمانی جان فشانی کردند که امروز جمهوری اسلامی ایران پایدار و با اقتدار است پس وظیفه داریم پاسدار خون شهدا و وفادار به مقام معظم رهبری باشیم.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۰۶۱


ارسال