چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
عبدالله حسین بر گفت: شهروندان شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان در تمامی انتخابات ها حضورر پرشور پای صندوق های رأی داشته اند و این بار نیز با مشارکت حداکثری به ندای مقام معظم رهبری لبیک می گویند.
به گزارش عصرهامون؛ عبدالله حسین بر قهرمان دفاع شخصی و یکی از ورزشکاران مطرح سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: در جمهوری اسلامی ایران مردم خود در تعیین سرنوشت خود دخیل هستند و از آنجایی که کشور جمهوری اسلامی را دوست داریم و پایبند به آرمان‌های نظام و شهدا هستیم در انتخابات شرکت پرشور خواهیم داشت چراکه شرکت نکردن در انتخابات  نه تنها راه به جایی پیش نخواهد برد بلکه اوضاع را بدتر خواهد کرد .

وی افزود: افرادی به عنوان کاندید در انتخابات شورای شهر ثبت نام کردند اما این روزها با یک چالش بسیار بزرگ مواجه شده اند، مدتی است که شهروندان از عملکرد شورای شهر گلایه مند هستد و عملکرد مطلوبی از آنها به چشم نمی خورد.

این ورزشکار مطرح سراوانی اضافه کرد: شهرداری متولی زیباسازی  سیمای شهر و مبلمان شهری در هر شهر محسوب می‌شود و  از سوی دیگر اعضای شورای شهر در زمینه‌های فرهنگی و ورزشی نیز فعالیت دارند اما در سراوان به این شکل نیست و آنان علت مشکلات را عدم وجود اعتبار و یا منابع اعلام می کنند، اگر نمی توانند راه به جایی پیش ببرند و یا اگر توانایی جذب اعتبار و منابع مالی لازم را ندارند این سوال مطرح می‌شود که چرا هر بار در انتخابات شورا ثبت نام می کنند؟

حسین بر ادامه داد: به راستی اگر به حق می گویند و کاری نمی توانند انجام دهند که مشکلی از مشکلات مردم را حل کنند این جایگاه را به افراد توانمند بدهند که بتواند گره از مشکلات مردم باز کنند.

وی خاطر نشان کرد: توصیه می‌شود منتخبین که توسط مردم برای شورای شهر انتخاب می‌شوند شورا را مکان و یا سکوی پرتاب برای دیگر پست ها نداند، اگر قول می‌دهند به وعده خود عمل کنند وعده‌ صادقانه بدهند که می توانند از آن گره از مشکلات مردم باز کنند، به دنبال اسم و جایگاه نباشند چرا اگه اینطور باشد خیانتی به رأی تک تک شهروندان محسوب می‌شود.

قهرمان دفاع شخصی گفت: منتخبین نسبت به تک تک آرای مردم مسئول هستند باید پیگیر و مطالبه‌گر مشکلات آنها باشند، ما در بسیاری از موارد در کوچکترین مسائل مانند بیمارستان، اورژانس، نحوه نوبت دهی، جمع آوری زباله ها و  اعتیاد جوانان با مشکل مواجه هستیم که این مشکلات در سطح کلان مطرح نیست بلکه مربوط به خود شهرستان می شود شاید، مشکلاتی از قبیل کمبود امکانات و نیروی انسانی وجود داشته باشد اما می‌طلبد که اعضای شورای شهر به عنوان نمایندگان منتخب مردم پیگیر این مطالبات باشد اما متاسفانه ما حرکتی در این زمینه  که منتج به نتیجه مطلوب شود ندیده‌ایم .

حسین بر اذعان کرد: ثابت کرده ایم که با نظام و انقلاب اسلامی به عنوان اهل سنت با مشارکت و همراهی حداکثری در تمامی انتخابات به عنوان شهروند بلوچ و اهل سنت که همراه و همگام نظام و انقلاب بوده ایم، دوستدار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم و این بار نیز عنوان اهل سنت و به عنوان شهروندی از این نظام در لبیک به ندای مقام معظم رهبری حضور پرشور در انتخابات خواهیم داشت چرا که کشورهای جمهوری اسلامی کشوری است که تعیین سرنوشت توسط خود مردم آن کشور انجام می‌شود.

وی بیان کرد: پسدبه عنوان یک ورزشگاه و یک شهروند عادی به وظیفه ملی خود عمل خواهیم کرد و در انتخابات شرکت خواهیم داشت اما دقت شود که در انتخابات فردی برای ریاست جمهوری انتخاب شود که توانایی این این را داشته باشد که بتواند مشکلات اقتصادی و تورم ایجاد شده را مهار کند.

این ورزشکار مطرح سراوانی افزود: در این برهه از زمان باید بیشترین مشارکت را در انتخابات داشته باشیم چرا که در یک بازه زمانی حساسی قرار گرفته ایم و چشم جهانیان به انتخابات ۱۴۰۰ ایران اسلامی است و با امید به خداوند متعال حماسه ای دیگر رقم خواهیم زد.

حسین به شهروندان توصیه کرد تا دقت داشته باشند که در انتخابات تمام جوانب را بسنجند و یک فرد که دارای توانمندی و قابلیت‌های بالایی باشد را انتخاب کنند، انتخابات بر اساس مباحث قومی و قبیله ای نباشد فردی باید با به روی کار بیاید که بتواند گره از مشکلات مردم حل بکند.

وی با بیان اینکه مسئولین باید خودشان را خادم مردم بدانند اینکه نگاه بالا به پایین به مردم داشته باشند خیانت به رای مردم است، ادامه داد: به عنوان یک ورزشکار در گذشته نشان دادیم که در تمامی صحنه‌ها و انتخابات به عنوان اولین گروه پای صندوق‌های رای بوده پس این بار نیز در لبیک به ندای مقام معظم رهبری به عنوان یک ورزشکار به عنوان یک شهروند بلوچ در شرقی ترین نقطه ایران حضور خواهیم داشت تا دشمن نتواند از این مشکلاتی که در داخل کشور وجود دارد بهره برداری کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۳۷۸


ارسال